fbpx
uk
Про що не варто розказувати іншим людям

7 речей, про які ви не повинні розказувати іншим людям

Ваше життя залежить не тільки від вас, але і від оточуючих людей та подій. Щоб уникнути проблем і помилок, важливо дотримуватися деяких правил в спілкуванні. Вони захистять вас від негативних речей, які можуть істотно впливати на те, що з вами відбувається.

У цій статті ми розповімо вам про те, які речі не варто розповідати нікому і за жодних обставин. Якщо, звичайно ж, ви не хочете зайвих проблем.

1. Плітки про інших людей

Якщо ви перебуваєте в компанії людей, які говорять про інших плітки, то просто уважно слухайте. Ніколи не розповідайте іншим, що дізналися. Цю інформацію слід сприймати дуже критично, оскільки мотивів у пліткарів може бути багато. Такі люди можуть просто по дурості обговорювати слабкості і невдачі іншої людини, а можуть навмисно намагатися «опустити» суперника.

Пам’ятайте, всі пліткарі говорять погане не тільки вам, а й про вас. Тому поводьтеся з ними максимально просто, дружелюбно і ні за яких умов не розповідайте нічого про себе. Практика показує: успіх у всіх починаннях супроводжує тих, хто мало говорить, але багато знає.

2. Ваші успіхи та невдачі

Розповідь про свій успіх може викликати руйнівне почуття заздрості. Ділячись радощами з колегами або знайомими, слід бути вкрай обережними: далеко не всі здатні щиро порадіти успіху іншої людини. Особисте щастя, везіння або удачу краще тримати при собі, відкриваючись лише тим людям, в яких ви впевнені.

Поразки і невдачі теж краще не робити надбанням громадськості. Коло ваших знайомих може включати недоброзичливо налаштованих людей, які потай будуть радіти вашій поразці.

3. І стан фінансів

Фінансове становище теж краще не обговорювати, особливо з тими, хто активно ним цікавиться. Грошовий канал – вельми непостійний потік: його може пошкодити або навіть повернути в інший бік будь-яка дрібниця, не кажучи вже про доскональне знання ваших грошових запасів, негараздів чи боргів іншими людьми.

4. Ваші плани на майбутнє

Наші ідеї і мрії дуже тендітні, тому що навіть перебуваючи в нашій голові, вони проходять перевірку на міцність сумнівами і переживаннями. Якщо ви хочете поділитися зі світом, діліться результатом, а не намірами.

Повірте, кожному дуже цікаво дізнатися про те, що ж ви плануєте зробити в майбутньому. Але рідко яка людина може щиро порадіти за вас. Навіть ваші батьки або діти. Це чиста психологія.

Друзі почнуть порівнювати вас з собою. Їм може бути психологічно некомфортно, щоб ви ставали успішним. Всі люди прагнуть до того, щоб бути кращими за інших. Якщо ви будете розповідати про мрії, про плани, то велика ймовірність, що вони ніколи не здійсняться.

5. Любов і інтимні подробиці

Ні чоловікам, ні жінкам ні в якому разі не можна розповідати друзям про своїх сексуальних партнерів. Також краще помовчіть про деталі інтимного досвіду.

Діючи таким чином, ви не порушуєте близькість і недоторканність приватного життя. Не розказуйте про любов, своє інтимне життя іншим людям. Ніколи.

6. Секрети і деталі вашого способу життя

Ваша нова дієта або здоровий спосіб життя триватимуть довше, якщо залишаться в секреті. Спроба розповісти про це, приверне непотрібну увагу людей, які не дуже зацікавлені у вашому благополуччі.

Це делікатні теми, про які краще взагалі нікому не розповідайте. Просто твердо тримайтеся наміченого плану. Дівчатам не варто розповідати подругам та знайомим про те, як вони доглядають за собою. Навіть якщо ви вдавалися до радикальних заходів, тримайте це в таємниці: пластичні операції, косметологія і т. д.

Нікому не потрібно забагато знати про ваші життєві принципи і установки. Наприклад, якщо ви принципово не хочете спілкуватися з людьми певної віри, мислення, чи поведінки, то просто не звітуйте про це, не пояснюйте причин.

7. Не розказуйте про свої недоліки.

Не варто виставляти на показ свої слабкі сторони. Навіть в близькому колі. При зручній ситуації, люди цим обов’язково скористаються. І вам може бути це дуже боляче. І це може статися в найбільш невідповідний момент, коли ви це зовсім не чекаєте.

Свої слабкі сторони потрібно робити сильними. Спокійно працюйте над своїм слабкостями й намагайтеся перетворити їх в свої достоїнства.

Запам’ятайте ці сім пунктів і намагайтеся дотримуватися цих принципів в своєму повсякденному житті.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий