fbpx
Що приваблює чоловіків у жінках

4 речі, які приваблюють чоловіків сильніше, ніж гарна зовнішність

Багато з нас зустрічали такі пари, де він і вона з «різних вагових категорій» (висловлюючись метафорично). Непримітна дівчина, з зовнішністю, яка не запам’ятовується і з першого погляду не привертає уваги, йде під руку з високим, підтягнутим красенем – імпозантним і ставним парубком, який точно зупинить на собі погляд.

Інколи в голові сама собою народжується думка – чому вони разом? Чим така, непримітна на перший погляд дівчина змогла підкорити хлопця, який точно не обділений увагою яскравих красунь?

Може, все-таки чоловіків «чіпляє» не тільки зовнішня краса, як нам це вселяють мас-медіа, а дещо інше?

Впевненість у собі

Жодна «ідеальна зовнішність» не переможе при зіткненні з упевненістю і внутрішньою гармонією. Крім того, будь-яка зовнішня привабливість може вмить стати невиразною і навіть непомітною, якщо внутрішньо дівчина не відчуває цієї самої привабливості.

Так що буде не зовсім правильно сказати, що кожна «сіра мишка» молиться на чоловіка, який удостоїв її уваги. Зовсім ні – харизма, впевненість, внутрішній вогонь і природність відчуваються мало не шкірою і саме з цих «невідомих» елементів і виткана та сама жіноча привабливість.

У чоловікові народжується непідробний інтерес, коли він спілкується з жінкою, яка приймає себе і спілкується ввічливо, а модне вбрання і тонна косметики часом виглядають лише нудно і вульгарно.

Позитивне мислення

Покликання жінки – надихати і заряджати емоціями. Нудні жінки, незадоволені особи і розчаровані в чоловіках пані не викликають ні інтересу, ні захоплення. Сюди ж можна віднести дівчат з високими вимогами, які замість посмішки та гарного настрою «обдаровують» чоловіків тільки списком вимог і примх.

Дівчині слід вчитися насолоджуватися моментом, помічати прості радощі життя, вміти розслаблятися і не накопичувати образи.

Голос

Гарний голос діє магічно на кожного чоловіка. Але тут смаки хлопців різняться: комусь приємний дзвінкий дівочий голосок, а когось приваблює низький, грудний тембр, чарівний і сексуальний.

Голосом і що важливо приємною мовою, будь-яка дівчина здатна зачарувати чоловіка, який їй сподобався.

Манера ходи

Ритм і амплітуда кроку дуже багато можуть розповісти про темперамент і характер людини. Не дарма жіночу ходу називають одним з найважливіших прийомів, яким дівчина може привернути увагу і спокусити чоловіка. Грація і спокійні, плавні рухи видають впевнену в собі, розслаблену жінку – ту якій комфортно з самою собою, а значить і поряд з нею перебувати буде приємно. Погляд на таких зупиняється сам собою.

Метушливі руху, погляд в підлогу, нерівний темп і хода а-ля «стройовий крок» тільки відлякають потенційного кавалера або ж така дама буде удостоєна лише розчарованим поглядом.

Звичайно ж, не можна вивести однозначну формулу привабливості – кожна людина по-своєму унікальний. Чоловіків в різні періоди життя ваблять різні жінки – часом для легкого флірту достатньо привабливої ​​зовнішності і безтурботності.

Але один з критеріїв привабливості навряд чи піддається сумнівам – впевненість в собі і почуття внутрішнього комфорту приваблюють як чоловіків, так і жінок, а працювати над собою, любити себе і з добротою ставитися до оточуючих буде корисно в будь-якій ситуації!

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest