fbpx
Стиль життя оптимістів

5 речей, які оптимісти роблять інакше

Оптимісти більш здорові, щасливі і успішні люди, особливо в порівнянні з песимістами. Основна причина полягає в тому, що їхні емоції допомагають їм мислити позитивно, і у них є більше мотивації, щоб рухатися вперед і справлятися з повсякденними труднощами.

Оптимісти не дозволяють жодній неприємності або невеликій невдачі зіпсувати їм день. Бути оптимістом – це добре, чи не ні? Звісно так!

І у вас є шанс стати одним з них – адже, оптимізм не є вродженою рисою. Ви можете почати з того, що постараєтеся робити наступні декілька речей інакше.

1. Оптимісти знають, що не обов’язково досягати задуманого, щоб бути по-справжньому щасливим

Щастя виходить зсередини. Це усвідомлене рішення, яке вам потрібно прийняти, незалежно від того, чи йде все за вашим планом.

Якщо ви задаєте умову для свого щастя, тобто даєте собі зрозуміти, що будете щасливі, тільки якщо зможете досягти певної мети, то що ж буде, якщо ця умова не буде виконана?

Успіх ніколи не буде гарантований. Якщо ви прирівнює щастя до успіху, то ви будете щасливі, але тільки до тих пір, поки не зіткнетеся з невдачею.

Знайдіть в собі сили бути щасливими незалежно від того, на якому етапі шляху досягнення мети ви перебуваєте.

2. Вони уникають людей, що приносять негатив, і утримуються від негативних емоцій

Оптимісти прекрасно розуміють, що негативні емоції можуть захопити вас так само як і позитивні. Тому, щоб створити сприятливе середовище, вони тримаються подалі від токсичних і похмурих людей, які завжди скаржаться на життя.

Замість цього вони підтримують стосунки з настільки ж оптимістичними людьми, які допомагають їм утримувати позитивні емоції. Вони знають, що життя занадто коротке, щоб проводити його з людьми, які їх не цінують, тому вважають за краще проводити його з людьми, які усвідомлюють важливість цих відносин.

3. Оптимісти поважають себе і свій час

В якомусь сенсі люди, схильні до оптимізму, дуже сміливі і вільні – вони впевнені, що їм не потрібне чиєсь схвалення, щоб жити своїм життям. Вони знають, що люди завжди знайдуть привід для осуду, а значить немає сенсу намагатися догодити всім, адже це неможливо.

Оптимісти мають сміливість сказати «ні» тим речам, які для них не важливі. Їх неможливо змуситизробити щось, що їм насправді не подобається. Вони роблять тільки те, до чого лежить їхня душа.

4. Оптимісти – це спритні люди

Успішні підприємці і оптимісти – це одночасно новатори і творчі особистості. Вони знають, що у них ніколи не буде абсолютно все, що їм потрібно, тому замість цього вони обходяться тим, що у них є.

  • Стів Джобс не злякався, коли зрозумів, що у нього немає достатньо грошей для фінансування своїх ідей. Тому він продав свій єдиний автомобіль, VW Microbus, щоб вкласти гроші в свій проект.
  • Уолт Дісней не впав у важку депресію, коли йому сказали, що Міккі Маус – «жахлива миша, яка лякає жінок»; він зміг це подолати, і тепер Міккі вкрай відомий і улюблений багатьма.
  • Дональд Трамп ставав банкрутом чотири рази (в 1991, 1992, 2004 і 2009 роках), але його винахідливість і новаторство принесли йому статки, які зараз налічують близько трьох мільярдів доларів.

5. Вони знають, що життя несправедливе, але їх це влаштовує

Більшість людей відчувають розчарування, коли розуміють, що їх очікування не виправдовуються, і життя виявляється до них несправедливим. Чому в усьому світі так багато людей, які постійно скаржаться? Тому що вони вважають, що мають право володіти тим, що бачать у інших.

Оптимісти не такі. Вони знають, що життя не буде легким – вона рідко буває справедливим, завжди відбувається щось непередбачуване. Але сприймають це як належне, і насолоджуються тим, що є.

Вони приймають той факт, що їхні друзі можуть заробляти більше, знаменитості будуть популярнішими за них, а деякі з їхніх близьких більш успішні в романтичних стосунках.

І знаєте … Вони абсолютно не проти.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest