fbpx
uk
Повторне використання старих речей

15 речей, які можна використовувати повторно

У наші дні, через прагнення бізнесу здешевити виробництво, а заодно і завдяки зростанню доходів населення, багато речей стали одноразовими. Люди просто викидають їх і купують нові, навіть не замислюючись про те, чи варто так робити.

Вся справа в тому, що будь-яке виробництво негативно впливає на екологію. Навряд чи хтось один з нас може завдати серйозної шкоди планеті, але якщо зловживати починають мільйони … Наслідки не змусять себе чекати.

Так що якщо стиль життя eco-friendly хоч якось вам резонує, ось список речей, які без проблем можна використовувати повторно, і навіть не один раз. Впевнені, кілька таких ідей ви точно візьмете на замітку!

1. Скляні та металеві банки. З них виходять чудові ємності для зберігання різних дрібниць, як господарського призначення, так і для кулінарних цілей.

2. Одяг та текстиль. Те, що ще збереглося в більш-менш адекватному стані, найкраще віддати в пункт прийому, який збирає речі для бідних людей. Ті ж речі, які зовсім прийшли в непридатність, добре підійдуть в якості матеріалу для ганчірок, які стануть в нагоді при збиранні.

3. Картонні втулки від туалетного паперу можна акуратно скласти в коробку з-під взуття, і використовувати в якості органайзера для зберігання різних кабелів і проводів.

Картонки від туалетного паперу

4. Старі зубні щітки. Ідеальний інструмент для чищення взуття та догляду за важкодоступними місцями в будинку, в процесі збирання.

5. Чохли для окулярів. Цілком вдале рішення для зберігання різної дрібної біжутерії.

6. Зі старого чемоданц можна зробити оригінальну вінтажну аптечку. Або крутий лежак для кішки:

Лежак для кота зі старого чемодану

7. Непотрібне дверне полотно, після невеликої обробки, досить легко перетворюється в стильний журнальний столик.

8. Лотки для льоду. Чудове місце для зберігання особистої колекції гвинтів, шайб та інших подібних речей.

Лотки для льоду

9. Пластикові контейнери, в які зазвичай упаковують випічку в супермаркетах, можна використовувати і для подальшого зберігання вагового печива.

10. Чашку від кави з кришкою, можна використовувати для поливу рослин в домі. Отвір в кришці маленький, тому потік води зручно контролювати, що актуально при поливі рослин, які не вимагають великої кількості води (алое, різні сукуленти).

Лійка для рослин своїми руками

11. Лотки від яєць теж відрізняються можливістю багатофункціонального використання: в них можна зберігати різні побутові дрібниці, пофарбувати і перетворити в місце проживання сукулентів або ж вирощувати розсаду невеликих корисних культур для городу.

12. Якщо в порожній ємності від різної побутової хімії просвердлити невеликі отвори, вийде гарна лійка для поливу рослин на городі.

13. Не викидайте свої старі робочі рукавички. Відріжте їх “пальці”, і використовуйте в якості захисних чохлів для різного інструменту.

14. Скляні баночки з-під дитячої їжі, якщо їх красиво розфарбувати, стануть в нагоді дитині ще не раз.

Баночки з-під дитячої їжі

15. А зі старого і непотрібного посуду, можуть получитися прекрасні вазони.

Вазонки зі старих чашок

Як бачите, трохи фантазії і винахідливості цілком достатньо, щоб не тільки внести свій позитивний внесок у збереження екології, а й заощадити гроші і час, які були б витрачені на покупку нових речей.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий