fbpx
Як знайти нових друзів

Простий спосіб знайти друзів

Пам’ятаю, працював зі мною в одній компанії колега, віком років так 30, який до всіх у канторі набивався в друзі. Він переїхав у Львів з якогось маленького містечка, і якось на обіді сказав, що не має тут ні друзів, ні родичів, ні знайомих. Взагалі нікого. 

Ситуацію ускладнював ще й той момент, що сам по собі він був замкнутим інтровертом, а навики комунікації і міжособистісних стосунків в нього були ніякі. Відповідно, всі оті його спроби з кимось подружитися, виглядали нав’язливо і тільки дратували оточуючих.

Мене він, наприклад, постійно кликав сходити на пиво. Хоча, якби спробував хоча б трохи поцікавитися, хто я, які в мене інтереси і звички, то принаймні знав би, що пиво я п’ю разів зо три в рік.

Насправді ж, є один простий і практично безвідмовний спосіб знайти друзів у пост-студентському віці, коли такі зв’язки формуються якось самі собою. Все, що для цього потрібно – почати відвідувати різноманітні івенти, мітапи, чи записатися в клуби або тусовки за інтересами. Танці, іноземні мови, кулінарія, DIY, волонтерство – та що завгодно. Варіанти є на будь-який смак.

В середовищі людей, яких об’єднують спільні інтереси, атмосфера завжди більш невимушена, теми про що поговорити з’являються на льоту, і в загальну тусовку вливаєшся досить швидко.  

Навіть якщо ти сам не дуже то й «в темі», це може зіграти в плюс. Бо коли ти щиро чимось цікавишся і розпитуєш про це інших, люди це відчувають і зазвичай самі охоче йдуть на контакт. Це не в клубі за чужий столик підсісти, де тебе ніхто не чекає.

Але є один важливий момент – все це повинно відбуватися оффлайн. Ніякі переписки в чатиках не замінять особистий контакт, міміку, мову тіла і емоційні сигнали, завдяки яким між людьми і встановлюється той особливий зв’язок, що з часом переростає у дружбу.

Володимир Федоричак
Володимир Федоричак
Амбасадор здорового глузду, недофотограф, книгоголік і просто іронічний хлопець.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest