fbpx
Гра в покер за столом

Покер — фаворит карткових ігр серед молоді Києва

На дозвіллі мешканці української столиці полюбляють грати в карткові ігри. Проте кияни віддають перевагу саме покеру. В покер грають як молодь, так й люди похилого віку. У теплу пору року кияни грають у власних подвір`ях з сусідами та друзями. Покерна сесія у колі близьких — чудовий спосіб скрасити дозвілля, покращити ігрові вміння та навички.

Довідка! Покер — карткова гра з багатовіковою історією. Вперше гра з`явилась в XIX ст. та з пливом часу захопив серця ігроків по всьому світі, включаючи українців.

Гра як інструмент розвитку

Кияни люблять грати у карткову гру, адже вона:

  1. Розвиває інтелектуальні здібності, адже задача гравця — не лише зробити хід, але й вгадати комбінацію опонента і перехитрити його;
  2. забава вчить контролювати емоції і обмірковувати свої вчинки;
  3. вчить ставити перед собою конкретну мету, формувати у голові стратегію та досягати її;
  4. розвиває комунікативні навички, адже опонентам постійно потрібно спілкуватись.
  5. Теорія покеру передбачає знання математики, психології та логіки. Тож, така забава — чудовий спосіб потренуваться та, можливо, здобути необхідні знання для зміни професії.
  6. До того ж, карткова гра розвиває звичку постійно рухатись вперед і долати усі труднощі на власному шляху.

Крім вищеперерахованих переваг, молоді просто подобається розважатись в колі друзів і весело проводити час разом. А якщо не має можливості грати офлайн — завжди можна взять участь в онлайн-грі зі свого гаджету. Для цього вам потрібно зареєструватися в покер румі, наприклад, в ГГ покерок або будь-якому іншому відомому румі.Таке дозвілля не лише не дасть нудьгувати, але й поповнить гаманець виграшем.

Історія професійного покеру в Україні

Більш того, кияни грають не лише на аматорському, але й на професійному рівні. Щороку проводяться професійні турніри.

В липні 2020 року в Україні офіційно легалізували азартні ігри. Це стосується не лише ігр-онлайн, але й розвагам в наземному закладі.

Розваги контролюються державою, тому всі учасники ігрового процесу можуть бути впевнені в тому що:

  • Ігровий процес проводиться офіційно, азартні заклади мають ліцензії.
  • Усі виграші будуть гарантовано виплачені та перераховані на банківські картки гравців.
  • Організатори казино — юридичні особи, зареєстровані виключно на українські домени. Іноземні домени будуть блокуватися. Такий контроль дає додаткові гарантії для гравців.

Довідка! В Україні є національна збірна зі спортивного покеру, яка в 2019 році здобула перше місце в міжнародному змаганні Кубку Націй.

Отже, це не просто картярна гра, а розвага, яка формує мету, стратегію і розвиває інтелектуальні здібності. Саме тому покер — улюблена гра молоді Києва.

Джерело: Poker-Experts
Автор: Анатолій Фелатов

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest