fbpx
uk
Сканування фотографії через Google PhotoScan

PhotoScan by Google – легкий спосіб оцифрувати старі фотографії

Напевне, у кожного з нас є альбом зі старими фотографіями, які бережуть дорогі спогади, і їх хотілося б захистити від впливу часу. Найкращий спосіб це зробити – оцифрувати старі фото, зробивши їх цифрові копії.

Фізичні знімки легко пошкодити, а з цифрового файлу можна створити скільки завгодно копій, зберігати їх на віддаленому сервері, і легко обмінюватися з родичами або друзями через інтернет.

Традиційний спосіб оцифровки друкованих фотографій в домашніх умовах – їх сканування за допомогою звичного апаратного сканера. Мінус тільки в тому, що це по-перше, все ж займає чималу кількість часу, ну а по-друге, далеко не у в усіх цей самий сканер є в наявності.

Але є і більш цікаве рішення – спеціальний додаток PhotoScan від Google, яке дозволяє сканувати фотографії за допомогою камери смартфона. Їхніх можливостей зараз більш ніж достатньо, щоб вирішувати завдання, для яких ще кілька років тому були потрібні окремі спеціалізовані пристрої.

Побачити приклад як PhotoScan by Google Photos працює, ви можете на цьому відео:

Щоб оцифрувати фото, користувачеві потрібно навести камеру на потрібний знімок, після чого система розставить віртуальні мітки по кутах, і потрібно буде по черзі направити на них об’єктив. Кожного разу смартфон робить кадр, а потім об’єднує їх в один файл.

Додаток автоматично обрізає краї, здійснюється корекція перспективи, усуваються відблиски і підправляється колір. Одним словом, можна відчути всі переваги використання алгоритмів на основі штучного інтелекту.

З PhotoScan, буквально одним кліком скани можна відправляти в Google Photos. А для створення якісної цифрової копії паперової фотографії, потрібно витратити буквально декілька секунд.

Додаток доступний для iOS і Android.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий