fbpx
uk
Книжка «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей»:

«Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей»: доступно про фінанси, дітям і не тільки

Колись, ще в далекому дев’ятому класі школи, мені в руки потрапила прекрасна книжка – “Мані або Абетка грошей” Бодо Шефера. Знаю, що Видавництво Старого Лева випустило її в друк під назвою «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей», в серії “Дітям про бізнес”.

Так от, там мало що про бізнес, але якщо говорити про особисті фінанси і способи грамотного управління ними – це одна з найкращих книжок, які я читав. В плані доступності, цікавості і корисності матеріалу – однозначно маст-хев.

Мені назавжди запам’яталася історія як автор вирішив наочно показати своїй донечці, до чого призводить невміння контролювати свої фінанси, і для цього відвіз її в нетрі бідного району (гетто). Там я вперше прочитав про теорію капіталізації відсотків, моделі рефінансування і багато інших речей, які потім використовував ще не раз у вже дорослому житті.

Тому якщо у вас є діти підліткового віку, і вам не хочеться, щоб у майбутньому ви разом жили на одну вашу пенсію – однозначно рекомендую знайти і дати почитати.

Це корисно навіть дорослим. А в Україні тим більше.

І декілька цитат з книжки:

  • “Завжди намагайся вирішувати проблеми оточуючих. Це допоможе тобі заробити багато грошей. І роби перш за все те, що ти знаєш, вмієш і хотів би робити.”
  • “Удача при найближчому розгляді виявляється всього лише результатом хорошої підготовки та наполегливої праці.”
  • “Занадто багато людей тягнуть зі справами до нескінченності довго лише тому, що не можуть чогось повністю зрозуміти. Краще просто почати діяти.”
  • “По-перше, ніколи не покладайся на одну тільки роботу. Вона може закінчитися раніше, ніж ти думаєш. Так що відразу ж приглядайся до чогось ще.”
  • “Продовжуючи мислити так само, як і раніше, ти завжди будеш отримувати один і той же результат.”
  • “Успіх може закрутити тобі голову. Якщо ти почнеш задирати ніс, то перестанеш вчитися. А той, хто не вчиться, перестає рости як особистість.”
  • “Важлива не кількість грошей, а те, як ми обходимося з тими сумами, що є у нас на даний момент.”
Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Поміркований перфекціоніст, зі специфічним почуттям гумору. Фанат Civilization, Apple і творчості Стівена Кінга.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий