fbpx
uk
Перевірка айфону при купівлі

Як перевірити iPhone по IMEI і серійному номеру

Така процедура навряд чи буде актуальною для тих, хто купував смартфон у авторизованого ресселера або в магазинах якоїсь великої мережі. А ось у випадку з вторинним ринком, перевірка iPhone по IMEI і серійному номеру, дозволить уникнути можливих проблем або як мінімум не переплачувати.

Ви зможете дізнатися таку корисну інформацію як:

  • країна покупки телефону;
  • рік випуску і дата його активації;
  • актуальність права на гарантійне обслуговування;
  • наявність прив’язки до оператора.

Тобто, як мінімум вам не зможуть продати б/у пристрій за ціною нового, або ж видати стару модель за новішу. Нагадаємо, що модель з приставкою S виглядає так само, як попереднє покоління, але є більш актуальною і коштує дорожче.

Також, це гарантований спосіб перевірки на справжність, бо зараз не рідкість навіть така схема обману, коли під виглядом смартфонів Apple на OLX продають підробки від китайських виробників.

Як дізнатися серійний номер iPhone та IMEI

Для цього є два способи. Перший – подивитися на коробці, там вказані всі дані:

Серійний номер на коробці смартфону

Правда, можливо це не завжди, оскільки б/у смартфони, особливо привезені з США, часто продають без коробки, в неповному комплекті і т. п. Крім того, продавець банально може взяти коробку від іншого пристрою.

Тому, більш надійний варіант другий – подивитися в налаштуваннях самого iPhone. Для цього потрібно перейти в «Налаштування», потім розділ «Основні»> «Інформація про пристрій», гортаємо вниз і бачимо тут то що нам потрібно – IMEI і серійний номер:

До речі, всі перелічені вище способи актуальні і для iPad і плеєра iPod Touch – всі ці пристрої працюють на одній і тій же ОС.

Перевірка iPhone за серійним номером

Перевірити ключ можна на офіційному сайті Apple, за цим посиланням. Навряд чи можна знайти ще більш достовірне джерело інформації. Введіть цифри в поле для серійного номера, потім наберіть каптчу, після чого натисніть кнопку «Продовжити». Результат отримаєте за кілька секунд:

Перевірка по IMEI

А ось в цьому випадку вже потрібно буде скористатися стороннім сервісом, наприклад imei24.com. Вводимо цифри, тиснемо на стрілку або Enter, і ось результат:

Серійник, сапорт, прив’язка до оператора, країна і дата покупки, а також інша корисна інформація.

Це надійні і перевірені способи отримати всю необхідну інформацію про iPhone. Якщо ви купуєте б/у девайс, то обов’язково попросіть ці коди у продавця перед тим як оплатити покупку, або ж перевіряйте їх відразу на місці.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий