fbpx
Ознаки закоханості

9 ознак того, що ви закохалися (або за крок від цього)

Багато істот на нашій планеті знаходять собі пару, щоб завести потомство, але тільки у людей процес створення сім’ї починається з закоханості. Якщо ви не можете зрозуміти закохані ви чи ні, то читайте далі. В цій статті ми зібрали вірні ознаки того, що ви таки закохалися. Або принаймні дуже близькі до цього.

1. Ви давно не сміялися так сильно

Ваш партнер – найкумедніша людина з усіх, кого ви знаєте. Він змушує вас сміятися так сильно, що ви ось-ось надірвете живіт, але, коли намагаєтеся розповісти цей жарт комусь ще, розумієте, що він зрозумілий тільки вам двом. Веселі і грайливі романтичні розмови в парі – хороша ознака того, що ви закохалися.

2. Ви говорите «так» на те, на що раніше б відповіли «ні»

Ваш супутник пропонує піти вам в музей на виставку художника, про якого ви ніколи не чули. Ваш мозок кричить «Ні!», але ви все одно говорите: «Із задоволенням!». Те, що ви починаєте робити те, що цікаво вашому партнерові – ще одна ознака того, що ви закохані.

3. Ця людина не вписується в ваш тип, але вам добре разом

Він блондин, а вам подобаються брюнети. Вона вища, ніж ті дівчата, які зазвичай вам подобаються. Якщо в цій людині є щось, що відрізняє її від вашого звичайного типу – це ознака, що це щось більше, ніж просто симпатія.

4. Ваш партнер зводить вас з розуму

Пошук ідеальної пари може перетворитися в стрес, а людина, з якою ви вже в стосунках, може зводити вас з розуму. Ця людина може залишати свої речі всюди, колупатися в зубах виделкою або завжди спізнюватися на 10 хвилин в кіно, а ви це ненавидите! Коли ми зосереджуємося на негативі, це ознака того, що ми перевіряємо себе, ми хочемо зрозуміти чи дійсно ця людина нам підходить.

Дослідники, які вивчають пари, які нещодавно закохалися, виявили, що «рівень кортизолу був значно вищий серед тих, хто недавно закохався, в порівнянні з тими, у кого пари немає». Підвищений рівень кортизолу вказує на «стресовий» стан, пов’язаний з встановленням соціального контакту. Іншими словами, якщо ваші гормони посилають «сигнал лиха», то ви закохуєтеся.

5. Ви шукаєте способи показати, що ця людина вам не байдужа

Вашому партнерові подобається, коли його машина чиста, тому, заправивши її, ви заїжджаєте і на автомийку теж. А може, по дорозі з роботи додому ви зупинитеся, щоб купити сюрприз спеціально для неї. Останнім часом ви часто замислюєтеся про такі речі. Якщо ви думаєте, як висловити свою турботу, значить, ви точно закохані.

6. Ви помічаєте невловимі деталі

Запах волосся вашого партнера після душа, форма його підборіддя, коли він повертає голову, і те, як його дотики викликають мурашки по всьому тілу. Ваші почуття загострюються, коли ви закохуєтеся. Ваші дотик, нюх, слух і зір налаштовані на вашого партнера і все, що пов’язано з ним.

7. Подумки ви вже плануєте спільне майбутнє

Що ж, це не ваша вина, що в своїх думках ви вже переїхали до свого супутника, у всьому цьому винен окситоцин. Цей гормон виділяється під час сексу, і вважається, що він відіграє основну роль у формуванні прихильності. Окситоцин допомагає нам знайти почуття довіри і безпеки. Ця безпека змушує вас вірити, що ці стосунки триватимуть довго.

8. Кожен романтичний фільм і пісня змушують вас думати про вашого партнера

Ви підспівуєте радіо і складаєте плейлист, названий на честь вашого партнера. Ви ставите питання, чи є ваш партнер таким же фанатом «Несплячих в Сіетлі», як і ви. Коли кожна романтична сцена і зізнання на екрані змушують вас думати про свого партнера, це знак.

9. Для вас немає нічого кращого, ніж посмішка цієї людини

Хоча ваш партнер давно мав би бути клієнтом ортодонта, його посмішка змушує ваше серце танути. Знаючи, що ваш партнер щасливий, ви теж відчуваєте радість. Це одна з вірних ознак того, що ви врешті знайшли свою половинку.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest