fbpx
uk
Хто такий сапіосексуал

10 ознак того, що ви сапіосексуал

В той час як більшість вважає інтелект тим, що лише почасти допомагає привернути увагу інших людей, ті, кого називають сапіосексуалами, вважають його основою сексуального і душевного зв’язку.

Інтелект для них – це не просто приємний бонус, це необхідність. Сапіосексуал – це людина, яку сексуально і розумово приваблюють розумні люди. Її збуджує інтелект.

«Сапіосексуал» походить від двох латинських слів: sapiens (розумний) і sexual (сексуальний). Термін став популярним після того, як у 2014 році сервіс для знайомств OkCupid додав термін «сапіосексуал» до анкет у графу «Орієнтація», а згодом це зробив і Tinder.

Але ви повинні розуміти, що ви не можете зараховувати себе до них, якщо вам просто подобаються люди, які використовують розумні слова і вміють цитувати класиків. Ось десять ознак того, що ви є сапіосексуалом.

1. Розум та інтелектуальні бесіди надихають і збуджують вас

Більшість людей люблять поговорити, але ви вибираєте розмови наповнені змістом. Коли ви чуєте, як хтось висловлює свої думки чи те, в чому він сумнівається, ви не просто відзначаєте, що ця людина вам подобається, вона приваблює вас на рівні, на якому не приваблюють інші.

2. Коли ви шукайте партнера, для вас найважливішим є його інтелект

Ви намагаєтеся копнути глибше в спілкуванні з людьми. І якщо не знаходите нічого, то вам стає нудно і нецікаво. Ви точно не пов’язали б своє життя з порожньою людиною. Вам потрібно бачити в людині розум, саме це вас приваблює, і це важливіше за те, скільки скільки грошей у неї на рахунку.

3. Вам подобається сперечатися

Якщо хтось кидає вам виклик і змушує сперечатися з ним, то ви тягнетеся до цієї людини на глибинному рівні. У ній ви можете знайти партнера, який завжди розширює ваш кругозір і не соромиться використовувати свої знання для провокації або флірту. Ці люди не здаються вам впертими чи претензійними. Ви захоплюєтеся їхнім завзяттям і спрагою палких дискусій.

4. Фізична привабливість – це добре, але приємна розмова краще

Так, щоб бути з кимось, партнер повинен приваблювати вас фізично. Однак, якщо це просто гарне обличчя, ви швидко охолонете. Для вас розумна розмова є ключовим фактором, і незалежно від того, наскільки привабливою є людина, якщо вона не може підтримати бесіду і якщо вона не може дати вам нові знання, вона не варта вашого часу.

5. Вас дратують пусті балачки

Вам стає фізично некомфортно, коли людина не може підтримувати інтелектуальну бесіду. Пусті балачки для вас – кошмар, і ви б краще посиділи мовчки, ніж спілкувалися на тему погоди. Ви захоплюєтеся людьми, які можуть підтримувати розмову, яка містить сенс, пропонувати теми і підкидати дров у вогонь бесіди.

6. Дурість і грубість можуть вас відвернути

Ви терпіти не можете тих, хто самостверджується через агресію. Ви не переносите чоловіків і жінок, які дурні і яких легко вивести на агресію. Для вас привабливий той, хто може реагувати на складну ситуацію спокійно і з розумом. Ви захоплюєтеся тими, хто може раціонально оцінити свої почуття, і хто не вибухне, коли щось піде не так.

7. Ви воліли б знайомитися з людьми не в барі, а в книжковому магазині

Ви не ходите в бари, щоб знайомитися з людьми. Немає нічого привабливого в тому, щоб кричати, називаючи своє ім’я під гримучу музику тому, кого ви три хвилини тому зустріли на танцполі.

Побачення вашої мрії або знайомство, про яке ви фантазуєте, буде відбуватися в книжковому магазині або на перегляді документального фільму. Ви вважаєте, що саме в такому місці, ви зможете знайти гідного партнера, тому що атмосфера там стимулює на змістовну розмову.

8. Ви чудово вмієте слухати

Вам подобається, коли у інших людей можна чомусь навчитися. Тому ви відточуєте навик уміння слухати. Ви захоплюєтеся, коли ті, хто вам цікавий, можуть розповісти про те, що дізналися, або про те, що вони вважають захоплюючим.

Це не тільки розширює ваш кругозір. Те, як людина пристрасно ділиться своїми знаннями, викликає у вас захоплення. У вас немає проблем з тим, щоб сидіти на місці і слухати її годинами.

9. Вас дратує неграмотність

Якщо ви починаєте розмову з кимось, і ця людина в 100500-й раз пише вам щось типу: «Як справи? Що робиш?», або шле простирадло речень без розділових знаків, вас це дратує. Це настільки вас відштовхує, що бажання продовжувати розмову просто пропадає.

10. Мова не тільки про читання книг

Хоча більшості здається, що якщо вас приваблює інтелект інших людей, це означає, що вони повинні мати енциклопедичні знання. Але ж це не єдиний вид інтелекту.

Емоційний інтелект і самоусвідомлення також можуть бути неймовірно сексуальними. Ви любите, коли людина знаходиться в гармонії зі своїми почуттями, і захоплюєтеся тими, хто може підходити до всього раціонально і виходити зі складних ситуацій, використовуючи свій розум. Саме такий інтелект ви вважаєте привабливим.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий