fbpx
uk
Обмеження швидкості в місті - 50 км

Чому обмеження швидкості в місті – лише 50 км/год? Це відео все пояснює

За перші неповних шість місяців 2018 року в Україні сталася 7861 аварія, в результаті якої постраждали люди, а 988 чоловік загинуло. Вражаюча цифра, порівняно з країнами ЄС. І цей показник міг би бути в рази, а то й на порядок нижчим, якби в нашій країні правил дотримувалися так само суворо, як і в Європейському Союзі.

Одним із способів знизити кількість ДТП, є обмеження швидкості на дорогах. В останній рік в Україні воно становить 50 км/год для їзди в межах населених пунктів. У багатьох настільки «низький» поріг викликав незадоволення, але всім як зазвичай не догодиш, а насправді, аналогічний показник діє на території більшості країн ЄС (майже 90%).

Вся справа в тому, що саме 50 км/год є тим порогом, коли і реакція водія і динаміка автомобіля будуть на тому рівні, що в разі аварійної ситуації, ризик для пішохода буде мінімальним. Більш того, навіть при поганій погоді, людина за кермом, швидше за все, встигне своєчасно загальмувати.

Дуже добре це продемонстровано на даному відео, де видно, наскільки великою є різниця навіть в такому невеликому діапазоні як 50 і 70 км/год:

Тепер ви розумієте наскільки важливо дотримуватися правил і як навіть невелика різниця в швидкості автомобіля, може зберегти людині життя? Адже ДТП є однією з основних причин смертності для людей віком від 15 до 45 років, і 90% смертей на дорогах припадає на країни з низьким і середнім рівнем життя.

На жаль, але поки Україна відноситься саме до розряду таких країн, і з урахуванням того скільки застарілих морально і технічно автомобілів знаходиться на наших дорогах, дотримуватися правил і підвищувати культуру водіння – життєва необхідність.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий