fbpx
uk
Мікрохвильовка

Список речей, які точно не можна класти в мікрохвильовку

Поява мікрохвильових печей сильно полегшило нам життя, а деякі люди і зовсім не уявляють собі як можна без неї обходиться. Ритм сучасних міст диктує свої правила, час стає найважливішим ресурсом, і цей пристрій відмінно справляється із завданням його економії.

Але хоча даний кухонний прилад і є дуже універсальним пристроєм, це не означає, що він може витримати все. Є речі, які в мікрохвильовку з міркувань безпеки краще не класти. Це може пошкодити як сам продукт, так і пічку, і навіть створює ризики для вашого здоров’я.

Далі в цій статті ми перерахуємо 8 речей, які точно не варто пробувати підігрівати в мікрохвильовій печі.

Яйця в шкаралупі

Ідея зварити яйце в мікрохвильовці, може здатися геніальним способом заощадити час. Але під час нагрівання, всередині нього виникає сильний пара, яка не може вирватися з-під шкаралупи, і в підсумку, ви отримаєте можливість спостерігати захоплююче видовище, у вигляді вибуху яйця за дверцятами вашої печі.

Їжа в фользі

Алюмінієва фольга – це метал. І при впливі мікрохвиль, він не поглинає тепло, а відбиває його. В результаті, фольга не тільки може почати іскрити, а й крім того, що спалахне сама, пошкодить і вашу пічку.

Їжа в пакетах або контейнерах

Фаст-фуд в паперових пакетах продається як в торгових точках на вулиці, так в супермаркетах. Але для розігріву в мікрохвильовій печі, він повинен мати спеціальне покриття. Якщо ж його немає, під час нагрівання папір не тільки може виділяти отруйні випаровування, але й може спалахнути, зіпсувавши тим самим і їжу.

З пластиковими контейнерами для перенесення їжі, ситуація аналогічна – вони можуть перегрітися і почати плавитися.

Напої в термосі

Якщо вам захочеться розігріти свою каву або чай в термосі, краще відмовитися від цієї ідеї. Перелийте напій в звичайну керамічну чашку, і тоді термос, кава і сама мікрохвильовка, точно залишаться цілими і неушкодженими.

Кава в стаканчику

Йдеться про ті самі одноразові паперові стаканчики, в яких продають напої з собою, на вулиці. Ніколи не відомо з якого точно матеріалу вони зроблені, і як поведе себе напій в такому стаканчику, при нагріванні.

Виноград

Ніжні і соковиті ягоди винограду в процесі нагрівання можуть спалахнути, а потім вибухнути. На YouTube можна знайти безліч відео з такими експериментами, і повторювати їх зайвий раз в домашніх умовах, точно не варто.

Йогурт

Пластикові ємності, в яких продають йогурти і сирні десерти, з самого початку не призначені для того, щоб проходити випробування високими температурами. При нагріванні вони можуть виділяти в їжу шкідливі речовини, а в певний момент, швидше за все, просто вибухнуть, доставивши вам зайвого клопоту з чищення мікрохвильовки.

Предмети одягу

Якась логіка в цьому звичайно є. Ідея швиденько підсушити в мікрохвильовці мокрі шкарпетки або футболку, може здатися дуже навіть вдалою. Але матеріали, з яких виготовляється одяг, під впливом мікрохвильового випромінювання, зазвичай не сохнуть, а плавляться (синтетика) або охоче горять (бавовна).

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий