fbpx

Символізм і захоплення: 5 найпопулярніших сексуальних фетишів

У світі, де згубної чарівності розпусти прийнято уникати, сексуальний фетишизм досі сприймається як відхилення від норми. Але давайте не будемо слідувати за конформістами, а краще спробуємо більш детально дослідити темний світ людських збочень. 

В цій статті ми розповімо про найбільш популярні сексуальні фетиші та їх особливості. Хто знає, може комусь і парочку цікавий ідей підкинемо.

Інтерес художників, музикантів і письменників до фетишизму – справа звична, адже в тому, що хтось називає девіацією, людина мистецтва знайде приховані і явні символи. Так воно і є.

Сексуальний фетишизм – це коли тебе збуджують символи, пов’язані з неживими предметами, частинами тіла, характеристиками зовнішності або навіть соціальними ситуаціями на кшталт різниці у віці або положення в суспільстві.

1. БДСМ

БДСМ як сексуальний фетиш

У своєму сучасному втіленні БДСМ пропонує широкий вибір пристосувань, аксесуарів, і навіть ліг в основу самостійної модного течії, тому заслуговує на окрему увагу в нашій добірці фетишів.

Різноманітність культури БДСМ дозволяє об’єднати любителів гострих відчуттів всіх мастей: від нешкідливих обивателів, бажаючих додати барв в своє нудне сексуальне життя, до відвертих збоченців. В цілому, в цьому немає нічого поганого, а почуття ризику в БДСМ ілюзорне, адже основні принципи цієї течії – безпека, розумність, добровільність.

Психологічні мотиви добровільного підпорядкування можуть ховатися в позбавленні від страху втратити партнера. Ти не намагаєшся відповідати недосяжним очікуванням і пропонуєш йому можливість реалізувати свої деспотичні нахили. У той же час він розуміє, що з іншими партнерами такі ігри навряд чи можливі, тому ти завжди будеш її єдиним чи єдиною. Незважаючи на досить сумнівну моральну основу, такий союз може бути дуже тривалим і міцним.

2. Фут-фетиш

Фут фетиш

Потяг до ніг, переважно до жіночих, пов’язане з тим, що раніше вони були закриті і викликали аналогії з іншими недоступними погляду частинами тіла. Якщо геніталії прийнято прикривати з міркувань моралі, то у випадку з ногами це просто зручно. Розгледіти жіночу ніжку під пишними довгими спідницями знатних дам або в селянських постолах було значно складніше, ніж груди, – не дивно, що це може розбурхувати уяву.

Що стосується тактильних відчуттів, то ноги, як правило, стимулюються мало, хоча шкіра на них дуже ніжна і чутлива. Дотик до стопи може викликати феєрверк відчуттів: від лоскоту до сексуального збудження.

3. Пігмаліонізм

Пігмаліон і галатея

Пігмаліонізм або агальматофілія – ​​це сексуальний потяг до статуй, ляльок або манекенів – естетично і безпечно, принаймні для людей. Фетишист отримує насолоду від дотику до таких образів або від контакту з ними. Інтерес до цього фетишу можна пояснити тим, що масова культура популяризує образ людини з ідеальною зовнішністю.

Що стосується статуй, то ідеали краси скульпторів епохи Ренесансу, наприклад, безумовно відрізнялися від сучасних, але в натуралізмі і відвертості їм не відмовиш. Те, що людина може загорітися пристрастю до статуї, ілюструє історія скульптора Пігмаліона, який закохався в своє творіння і це дало назву цілому фетишу.

Найчастіше такі нахили зустрічаються у чоловіків, а ось жіночий варіант пігмаліонізму – любов до секс-іграшок.

4. Ксилофілія

Ксилофілія - що це таке?

Цей фетиш не можна назвати неживим, але і в повній мірі живим він теж не є. Йдеться про ксілофілію, або просто любов до дерев. Ні, не в екологічному сенсі, а саме в тому самому, що і в історії з іншими сексуальними фетишами. Ксилофілів збуджує контакт з деревиною. Це може бути живе дерево, а може бути виріб з нього. Деякі фетишисти надають перевагу певним породам, а для когось колір кори не є принциповим.

Яким би дивним це не здавалося, статевий потяг до дерева теж можна пояснити. Часом стовбури і гілки набувають дуже вигадливої форми, схожої з тілом людини. До того ж дерево ніколи не відмовить і не образиться на жарти про колоду.

5. Рольові фетиші

Рольові ігри як різновид фетишизму

Так можна умовно назвати цілу групу фетишів, суть якої полягає в рольовій моделі. Сюди можна включити: медичний, військовий, учительський, секретарський фетиші. Обкладинка різна, а суть одна: людина відчуває яскравий сексуальний потяг тільки в тому випадку, якщо бачить, що його партнер розігрує з себе, наприклад, французького жандарма часів Революції, ну або лікаря (це куди простіше).

Велику роль відіграють різного роду атрибути, які виходять за рамки одягу. Наприклад, якщо мова про медичний фетиш, то тут відмінно зайде ігрова ситуація «огляд у лікаря», наприклад гінеколога. До речі, це, мабуть, найлегший спосіб зануритися у світ сексуального фетишизму – нічого особливо незрозумілого ти не побачиш, але сексуальне життя точно збагатиш новим досвідом.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest