fbpx
Як розпізнати лицеміра під маскою друга

П’ять масок, за якими ховається лицемір

Життя – непроста штука, і мати надійного союзника завжди треба. Але як знайти надійну людину, яка не зрадить і не підставить, завжди буде щирою і скаже все, що думає, без прикрас і брехні?

На нашому шляху будуть зустрічатися і ті, хто скаже що завгодно, лише б досягти своєї корисливої ​​мети і отримати бажаний результат. Ці люди брешуть, дивлячись в очі, плетуть інтриги і, можливо, є запеклими негідниками, які ховаються під маскою чесноти. Подібні особи можуть одного разу підставити тебе і без докорів сумління продовжити свій зрадницький шлях.

Щоб допомогти вам не стати жертвою лицеміра, ми підготували статтю, яка навчить відрізняти щиру людину від брехуна під маскою друга.

1. Лицеміри вибірково виявляють повагу

Щира людина, без каменя за пазухою, відноситься до всіх однаково і шанобливо. Вона не стане вести себе гордовито або запобігати перед ким-небудь тільки через соціальний статус. Ввічлива людина ввічлива у всьому і не думає про те, які блага може принести її шанобливість в цьому конкретному випадку.

Людина ж лицемірна, скажімо, несправжня, буде чемною і милою тільки з тими, хто може принести користь або якісь блага. Ці люди будуть намагатися шукати контакту з людьми, у яких є влада і зв’язки. Якщо в певний момент вони зрозуміють, що ти не маєш для них цінності, на жаль і ах, але ваші дороги розійдуться при першій же можливості.

Якщо ви помічаєте подібну поведінку у когось зі свого кола спілкування, то краще тримайтеся від такої людини подалі.

2. Надмірні вихваляння

Пишатися своїми досягненнями і ділитися ними з оточуючими – це нормально. Святкувати значущі віхи свого життя, розділяючи радість з близькими – теж. Але для людей, які хочуть здаватися не тими, ким вони є насправді, це не кращий варіант.

Вони використовують навіть найменший, найбільш незначний привід, щоб розповісти про себе і привернути загальну увагу. Плюс такі особистості не проти трохи поміняти хронологію подій, щоб прикрасити дійсність.

Якщо хтось щосили привертає до себе увагу, використовуючи будь-який інформаційний привід, то будьте напоготові при спілкуванні цією людиною.

3. Вони зникають відразу після того, як отримують бажане

Добра, щира людина після того, як ви допоможете їй, назавжди запам’ятає доброту і поверне її в більшому обсязі. Станете ви ще кращим і багатшим, або ж в житті настане криза – вона від вас ніколи не відмовиться.

Коли мова заходить про людей лицемірних, які позірно носять маску доброти, все стає зовсім інакше. У ваших стосунках все буде добре до тих пір, поки ви будете приносити користь чи інші блага цієї людини. Поки ви цікаві і потрібні, лицемір буде з вами дружити, але після того, як потенціал вичерпається, ви й не помітите, як він зникне.

4.  Кар’єристи, здатні піти по головах

Негідники готові на все, щоб піднятися по кар’єрних сходах і досягти своїх цілей, незалежно від того, кого доведеться змістити по дорозі.

Ці люди зроблять все, щоб справити незабутнє враження на людину, яка вище рангом або при владі. Підробки-підлабузники крутяться навколо свого боса, всіляко догоджаючи і зализуючи дупу так, що вона виблискує на сонці. Їх принципи є не чим іншим, як обманом.

Чесна ж людина відкрито заявляє про свої цілі, але ніколи не дозволить собі підставити кого-небудь, щоб досягти бажаного. Рядовий колега чи начальник – ставлення до всіх буде однаковим.

5. Брехливі обіцянки як життєве кредо

Чесна людина ніколи не дає обіцянок, які не в силах виконати. Вона, взявши на себе зобов’язання, усвідомлює свою відповідальність і буде робити все можливе, щоб не підвести людину. Лицеміри ж зовсім не дбають про ці аспекти честі і совісті.

Вони зацікавлені доти, поки бачать вигоду і користь від своєї участі. Обіцянки для них – ніщо, а дане слово – пустий звук. Вони пообіцяють вам зірку з неба, всі моря і океани, аби лише ви задовольнили їх потребу.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest