fbpx
Інстаблогери купують одяг для фото в Instagram

Люди купують речі для фото у Instagram, а потім повертають їх в магазин

Ось уже багато років стратегія економних покупців – купити модні речі для якоїсь події, прикріпити ярлик магазину і повернути речі в магазин на наступний день. Як пише Quartz, зараз багато хто робить те ж саме заради постів в Instagram.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією, яка випускає кредитні карти Barclaycard, майже кожен десятий покупець в Великобританії (9%) признається, що купує одяг тільки для того, щоб сфотографуватися для поста в соціальних мережах. Після того, як “look дня” публікується в профілі, вони повертають речі назад в магазин.

Опитування 2 000 дорослих показало, що частіше роблять це покупці у віці від 35 до 44 років, до того ж серед них чоловіків більше, ніж жінок. (При цьому в опитуванні не брали участі підлітки, основна демографічна ніша Instagram).

Згідно Barclaycard, введення політики «примір, перш ніж купувати» в інтернет-магазинах, коли люди платять за одяг, який вони замовили онлайн, тільки після того, як приміряли його вдома, сприяє цій тенденції

Оскільки ми постійно документуємо своє життя і публікуємо це в Інтернеті, викладаючи все на огляд публіки, сфотографуватися в одному й тому ж одягу більше одного разу багато хто тепер вважає безтактністю, хоча це майже неминуче. А вартість нескінченної низки речей буде дуже великою, що робить повернення покупок цілком виправданою тактикою.

Є бренди, які спеціально орієнтовані на таких користувачів Instagram, наприклад, популярна марка одягу Fashion Nova. «Це одяг, створений для фанатів соціальних мереж: її можна надіти один або два рази, сфотографувати і викинути», – написала Еллісон П. Девіс у своїй замітці для The Cut.

Ще один фаворит епохи Instagram – це Rent the Runway, який дотримується філософії повернення речей і дозволяє клієнтам орендувати дизайнерський одяг за певну плату.

View this post on Instagram

IRL street style • (RG: @lyonsfeel)

A post shared by Rent the Runway (@renttherunway) on

Але є люди, які роблять з точністю навпаки. В останні роки з’явилося безліч предметів одягу, з яких можна зібрати універсальний набір, що звільняє жінок від постійної необхідності шукати одяг і приймати рішення. Концепція «капсульного гардеробу», яка вимагає від вас інвестицій лише в невелику кількість високоякісних речей замість нескінченного числа модних трендів, вже повернулася.

Екологи також піднімають питання про звалища, де в результаті виявляються нікому непотрібні речі. Тому ікони стилю теж йдуть по шляху помірного споживання … Наприклад, Кейт Міддлтон, герцогиня Кембриджська, кожен наряд якої розпродається за секунди, часто носить одні й ті ж речі кілька разів (як і колишня перша леді США Мішель Обама, ще одна законодавиця моди).

Джерело: Quartz

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest