fbpx
uk
Лампи Едісона в інтерєрі

Лампи Едісона в інтер’єрі: атмосферна класика

Лампи Едісона – імітація старовинних ламп розжарювання, винайдених Томасом Едісоном. Використовуються вони для створення теплої і затишної атмосфери в домі, а також в якості зовнішнього освітлення.

Джерелом світла в них є вольфрамова нитка, яка реалізована у вигляді різного виду фігур, що тільки додає їм чарівності. Ці ретро лампочки приваблюють своїм цікавим вінтажним виглядом і приємним неяскравим світлом.

Найпростіший спосіб купити їх – замовити на Розетці, вибір там більш ніж достатній, на будь-який смак.

Крім того, сьогодні існують спеціальні лампочки Едісона, що поєднують в собі старовинний шарм і сучасні LED технології. Замість нитки напруження в них використовується тонкий світлодіод, в результаті чого вони споживають в 10 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання, а виглядають також шикарно, як оригінальні моделі.

Лампи Едісона над ліжком

Такі вінтажні лампочки виготовляються для стандартної мережі електроживлення і легко можуть використовуватися в будь-якій квартирі. Як правило, вони мають дуже теплу світлову температуру і цей теплий бурштиновий колір створює в інтер’єрі неповторну атмосферу романтики і старовини. Однак, з урахуванням невисокої яскравості, використовуються вони переважно в якості декоративного елемента.

Ретро лампи надихнули дизайнерів інтер’єрного освітлення на створення найрізноманітніших світильників. Незважаючи на наявність плафонів, в цих моделях сама лампа залишається відкритою, демонструючи головну родзинку світильника.

Основна відмінність лампочок Едісона від звичайних ламп розжарювання – в їхньому дизайні. Завдяки цікавій формі колби і незвичайному розташуванню нитки розжарювання такі прилади самі по собі є прикрасою і не потребують доповнення у вигляді плафонів або абажурів. Особливо добре вони впишуться в вінтажний інтер’єр або чудово будуть поєднуватися зі стилем «лофт».

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий