fbpx
uk
Вихід з зони комфорту

5 простих кроків, які допоможуть вам вийти з зони комфорту

Тільки коли ви перестанете дозволяти страхам і неспокою стримувати вас, ви почнете жити по-справжньому і втілювати в реальність неймовірні здавалося б речі.

На жаль, у багатьох людей є проблеми з виходом із зони комфорту. Вони хочуть досягти більшого в житті, але бояться кинути виклик самим собі і потрапити в небезпечну ситуацію.

Дійсно, дуже легко потрапити в пастку і назавжди застрягти в своїй зоні комфорту. Проблема в тому, саме це заважає вам добитися справжнього успіху і щастя в житті. Один з кращих способів вирости – це постаратися вийти за межі того, що більшість людей вважає «нормальним», і жити так, як ви самі того хочете.

Отже, давайте поговоримо про сім простих кроки, які допоможуть вам вийти з вашої зони комфорту.

Крок #1. Розповідайте про свої плани

Ділитися планами з іншими – це ключ до того, щоб покинути зону комфорту. Вам необхідно розповісти своїм друзям і родині про те, що ви хочете зробити. Також ви можете знайти собі компаньйона в роботі або сформувати групу однодумців.

Це важливий крок, тому що люди можуть допомогти вам не звернути з обраного шляху. Вони будуть підштовхувати вас вперед, коли ви намагатиметеся розширити свої кордони. Тому ви не захочете кидати робити те, що намагаєтеся, адже це буде виглядати нерозумно зі сторони.

Крок #2. Робіть невеликі кроки

Навіть шлях у тисячу миль починається з одного кроку.

Лао-Цзи

Вихід з вашої зони комфорту починається з першого кроку. Як тільки у вас з’являється план, ви просто повинні почати.

«Робити невеликі кроки» – це чудовий спосіб позбавити себе від почуття тривоги. Ви не намагаєтеся злетіти на вершину відразу. Замість цього ви поступово розширюєте межі і йдете до своєї мети.

Шлях у тисячу миль починається з одного кроку

Крок #3. Не бійтеся кидати собі виклик

Щоб дійсно вирватися зі своєї зони комфорту, ви повинні кинути собі виклик. Це хороший підхід, якщо вас щось лякає. Ідея в тому, що ви починаєте діяти так швидко, щоб не встигнути поставити під сумнів свої вчинки.

У вас не буде часу думати про свій страх. Замість цього ви будете настільки зайняті розширенням своїх меж, що забудете про те, що раніше вас лякало.

Кинути собі виклик - вперед до пригод

Крок #4. Залишайтеся позитивним

Будуть моменти, коли у вас щось не буде виходити. Це почне підривати вашу впевненість у собі і змусить відчувати страх. Але вам потрібно налаштувати себе таким чином, щоб ви все одно вийшли із зони комфорту.

Ви повинні прийняти той факт, що у вас будуть невдачі. Це частина процесу.

Не дозволяйте негативу проникати в ваш розум. Нагадуйте собі, що це може статися. Але це допоможе вам зрозуміти, що ви можете зробити інакше в наступний раз.

Крок № 5 – Розширюйте свою зону комфорту

Розширення особистої зони комфорту

Ніколи не припиняйте розширювати свою зону комфорту. Навіть якщо ви досягнете своєї мети, вам все одно потрібно розширювати свої межі.

Шукайте нові цілі. Знайдіть те, чого ви ніколи не робили. Наприклад, ви візьмете урок екстремального водіння, якщо раніше це вас дико лякало. Або ви можете почати розвивати певні навички.

Вихід з зони комфорту дає вам більше можливостей в житті. Не дозволяйте неспокою заважати вам робити те, що ви дійсно хочете. Боріться зі своїми страхами. Не дозволяйте бажанням комфорту встати у вас на шляху.

І це відкриє для вас можливості, про які ви навіть не підозрювали.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий