fbpx
uk
Кращі країни для життя людини

Топ-10 кращих країн для життя і роботи, за версією ООН

Багато людей мріють переїхати в іншу країну, для того щоб отримати нові можливості в плані кар’єри, бізнесу, фізичного або морального благополуччя. Але мало хто має уявлення, яке саме держава найкраще підходить для цієї мети.

Коли справа доходить до вибору кращої країни для життя, варіант відповіді може сильно залежати від особистих пріоритетів людини. Для когось важлива фінансова стабільність, для когось потенціал особистого розвитку, а є і ті, хто просто шукає більш сприятливий клімат.

Проте, щорічно ООН проводить дослідження, за результатами якого випускає Human Development Reports ( «Звіт про розвиток людства»), в якому також визначаються кращі країни для життя. Враховуються такі основоположні фактори як тривалість життя, фінансова стабільність, гендерна рівність, соціальна захищеність і т. д.

World Human Development Index

Без зайвих слів, давайте відразу перейдемо до діла. Ось як за версією ООН, в 2019 році виглядає Топ країн світу, в яких людям живеться найкраще.

1. Норвегія

Ця країна найкраща за всіма оцінками. Середня тривалість життя в Норвегії – 82 роки. Тут відмінна і доступна всім система охорони здоров’я, найвищий рівень освіти і загального благополуччя в світі.

2. Швейцарія

Доступна освіта, чудова система охорони здоров’я, приголомшлива природа і стабільна фінансова система, якій довіряють у всьому світі – Швейцарія лише трохи поступається Норвегії, фактично перебуваючи на одному рівні з нею.

3. Австралія

Єдина країна на своєму континенті, надійно захищена від можливого несприятливого впливу ззовні. Тут хороший клімат і розвинена економіка. Особливий наголос робиться на систему освіти в Австралії – на цей сектор припадає понад 5% економіки країни, що дуже високий показник навіть для розвинених держав.

4. Ірландія

Ірландія – дивовижне місце для життя, тому що це одна з найбезпечніших країн світу. Рівень злочинності тут мінімальний, а економіка знаходиться на підйомі.

5. Німеччина

Як і Австралія, Німеччина цінує освіту своїх громадян. Майже все населення Німеччини отримало вищу освіту, і тільки чотири відсотки жителів Німеччини не пройшли навчання в коледжі або вищому навчальному закладі. Середня тривалість життя німців становить 81 рік.

6. Ісландія

Середня тривалість життя громадян в Ісландії становить близько 83 років. Тут дуже гарна природа, але суворий клімат. А населення країни становить всього 338 000 чоловік.

7. Швеція

Ця країна регулярно входить в список найщасливіших у світі, що й не дивно, адже тут відмінно поєднуються високі доходи населення, безпека, високий рівень медицини і дивовижна природа Скандинавії.

8. Данія

Зразок для наслідування в плані гендерної рівності та батьківщина стилю життя хюгге – мистецтва бути щасливим. Здається наш Топ надійно окупований скандинавськими країнами.

9. Сінгапур

Єдина азіатська країна в рейтингу, яка знаходиться фактично на рівних умовах з Данією. Високий рівень визнання з боку ООН, Сінгапур отримав перш за все через очікувану тривалість життя в країні і загальну уваги, що приділяється в цій державі системі охорони здоров’я.

10. Нідерланди

Одна з найбільш розвинених держав Євросоюзу, яка відрізняється низьким рівнем злочинності, розвиненою правовою системою, прекрасною вищою освітою і однією з найбільш якісних і доступних систем охорони здоров’я в світі.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий