fbpx
Книги про антиутопії

9 кращих книг-антиутопій, від яких мурашки по шкірі

Про те, якими стануть планета і людство через сотні років, здавна міркують письменники і філософи в усьому світі. Досягне людство загальної справедливості та процвітання, чи буде жити під гнітом жорстокого тирана, підкоряючись всім його правилам?

У літературі антиутопія, здається, не вийде з моди ніколи. Письменники використовують власну фантазію, щоб відрефлексувати існуючі світові проблеми, і антиутопія для цих цілей підходить просто ідеально. Крізь призму нібито вигаданого світу вони описують події, які відбуваються повсюдно і в наші дні.

Для тих, хто мало вірить в казки і теорії про світле майбутнє, ми зібрали найкращі книги, написані в жанрі антиутопії.

Філіп К. Дік – “Пролийтесь сльози…”

Книга Філіп К. Дік – "Пролийтесь сльози..."

Джейсон Тавернер – успішний телеведучий. Його знають мільйони людей. Але, прокинувшись одного ранку, чоловік виявив, що його ніхто не впізнає, а його паспорт пропав. Залишитися без документів в поліцейській державі рівносильно смерті. Нова знайома погоджується зробити Джейсону підроблені документи. Але він навіть не підозрює, що зв’язався з інформатором поліції …

Купити книгу →

Стівен Кінг – «Людина, що біжить»

Книга Стівен Кінг – «Людина, що біжить»

Вам потрібні гроші? Багато грошей? Ви з тих, хто завжди був небезпечний для «нашого прекрасного суспільства»? Ми будемо раді позбутися від вас в нашій неймовірно захоплюючій телегрі «Людина, що біжить!». Скоро! На всіх телеекранах країни! Чи не перемикайте!

Купити книгу →

Євгеній Замятін – «Ми»

Євгеній Замятін – «Ми» книга

В ХХVI столітті на Земля виникає Єдина Держава. Її громадяни не мають імен, лише індивідуальні номери. Всі люди живуть в скляних будинках, дозволяючи “Хранителям” повністю контролювати своє життя. Д-503 – щасливий член суспільства. Він працює над створенням космічного корабля і відданий своїй Державі. Але все зміниться, коли чоловік зустріне любов.

Купити книгу →

Олдос Хакслі – «Який чудесний світ новий»

Олдос Хакслі – «Який чудесний світ новий» книга

Роман про суспільство споживання, в якому немає місця печалі, розчаруванням, трагедія і поганого настрою. Нескінченне споживання і нескінченне задоволення стають метою життя людей, вирощених в пробірках, і заздалегідь поділених на касти.

Але в Лондоні ХХVI століття залишилося безліч дикунів, які продовжують жити за природним законам світу. Головний герой, Дикун, змушений випробувати всі можливі почуття після того, як потрапляє в цивілізований світ. Але, найголовніше, він закохується в ту, яка не здатна полюбити його у відповідь.

Купити книгу →

Джордж Оруелл – «1984»

Джордж Оруелл - «1984» книга

Ім’я автора, назва роману, термінологія, яка в ньому використовується, давно стали класикою і згадуються при описі тоталітарних режимів. Депресивна, жорстока і вкрай реалістична антиутопія про підміну понять і про те, до чого може привести суспільство «ідеї».

Війна в цьому суспільстві – це мир, а сила – в незнанні. Свободою вважається можливість сказати, що «двічі два – п’ять». Влада контролює все: навіть минуле, яке переписується спеціально навченими людьми.

Купити книгу →

Рей Бредбері – «451 градус за Фаренгейтом»

Джордж Оруелл - «1984»

451 градус за Фаренгейтом – температура, при якій займається і горить папір. Головний герой – Монтег – пожежник, але сенс цієї професії давно змінився.

Будинки тепер будуються з термостійких сплавів, а пожежники займаються тим, що спалюють книги. Не твори певних авторів – заборонена будь-яка література взагалі і люди, які зберігають і читають книги, скоюють злочин проти держави. Безглузді розваги, заспокійливі таблетки, виснажлива робота – ось і все заняття типового громадянина.

Втомлений від такого життя Монтег прочитує першу свою книгу…

Купити книгу →

Кормак Маккарті – «Дорога»

Кормак Маккарті – «Дорога» книга

Після катастрофи Батько і Син йдуть через випалені землі, перетинаючи континент. Всю книгу пронизують глибокі питання, які ранять в саме серце. Чи є сенс жити заради дітей? Чи є сенс жити, якщо майбутнього – немає? Взагалі.

Це роман про те, що все в житті відносне, що такі поняття, як добро і зло, в певних умовах перестають працювати і втрачають сенс. Це роман про те, що дійсно важливо в житті, і про те, як це цінувати.

Купити книгу →

Сьюзанна Коллінз – «Голодні ігри»

Трилогія Сьюзанни Коллінз – «Голодні ігри»

Кітніс Евердін. Проста дівчина з Дистрикту-12. Дівчина, яка з волі жереба стала учасницею жорстоких Голодних ігор. Ігор, переможцем, яких стає лише один учасник. Єдиний, хто залишився живим.

І тільки завдяки власній удачі і підтримці відданого друга Піта, головній героїні вдається вирвати перемогу. Але попереду у них не спокійне і забезпечене життя, обумовлене ​​правилами Ігор. Їх чекають любов і розчарування, відданість і зрада, всенародне визнання і брудні політичні інтриги, жорстока боротьба за власне щастя і щастя своїх близьких …

Купити Том 1 →

Купити Том 2 →

Купити Том 3 →

Стівен Кінг – Протистояння

Стівен Кінг - Протистояння книга

З секретної лабораторії міністерства оборони США в результаті трагічної випадковості вирвався на свободу смертельно небезпечний вірус. Наслідки виявилися катастрофічними – країна майже обезлюділа.

Невеликі групи тих, хто вцілів, розділилися на два табори: одні залишилися вірні ідеалам минулого, інші ж долучилися до загадкового Чорного Чоловіка, який прагне до світового панування. Так почалося протистояння …

Купити книгу →

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest