fbpx
Ідеї приходять у ліжку

Кращі ідеї приходять до нас в ліжку (дослідження)

Дослідники дійшли висновку, що натхнення найчастіше приходить до нас або тоді, коли ми просто дрімаємо і вже прокидаємося, або серед ночі, коли ми міцно спимо.

Четверо з десяти дорослих, які взяли участь в дослідженні, сказали, що вони вважають, що натхнення і творчі пориви найчастіше відвідують їх, коли вони знаходяться в ліжку.

На другому місці – час прогулянок, на третьому – час, коли ми слухаємо музику. Душ і автомобіль замикають п’ятірку лідерів.

Дослідження, проведене серед 2000 британців, було організоване Microsoft Surface у співпраці з D & AD (Design and Art Direction) і британським винахідником Домініком Вілкоксом.

Незважаючи на те, що більше половини (53%) британців вважають себе творчими особистостями, четверо з десяти (42%) респондентів заявили, що занадто зайняті, щоб витрачати свій час на обдумування грандіозних відкриттів або написання романів.

Також з’ясувалося, що жінки частіше бачать в собі здатності до творчості, ніж чоловіки: 57 відсотків жінок вважають, що мають творчу натуру, в порівнянні з 48 відсотками чоловіків, що відзначають у себе подібні здібності.

Однак якщо говорити про час, стає ясно, що обидві статі відчувають труднощі, і 41% учасників погодилися, що хотіли б, щоб у них було більше часу для творчості.

Примітно, що коли справа доходить до обміну ідеями з друзями, родиною та колегами, 65 відсотків респондентів НЕ діляться своїми ідеями, тому що бояться думки інших людей. Інші заявили, що побоюються, що їх ідеї вважатимуть недостатньо хорошими.

Цікаво, що впевненість в собі, 31 відсотків опитаних респондентів назвали однією з ключових умов, необхідних для творчості.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest