fbpx
uk
Ситуації, коли краще промовчати

6 життєвих ситуацій, коли краще тримати язик за зубами

Занадто балаклива людина своїми словами може сама собі нашкодити. Іноді нам слід краще себе контролювати, щоб не сказати зайвого. Є ситуації в житті, коли краще промовчати.

То в яких же випадках краще замість того, щоб підтримувати розмову, краще промовчати? Зараз дізнаємося.

1. Коли хтось бреше або пліткує

Необхідно пам’ятати, що пліткарі виконують свою місію всюди і завжди. Коли поруч з вами знаходиться така людина, то необхідно стежити за тим, що ви говорите.

Адже якщо ви скажете щось зайве, то ніхто не застрахований від того, що в наступний раз ці слова обернуться проти вас самих. Таким людям абсолютно все одно, кого обговорювати. Головне, щоб було про що поговорити.

2. Якщо хтось розпитує вас про особисте життя

Запам’ятайте раз і назавжди: все, що відбувається між вами і вашим партнером, ніколи не повинно виходити за певні встановлені вами межі.

Ніколи не можна розповідати про свої стосунки з коханим. Є люди, які при цьому відчуватимуть лише злорадство або почнуть розносити плітки. Навіщо вам це?

Навіть якщо вас хтось питає про ваше особисте життя, не потрібно соромитися. Просто скажіть, що ви не хочете обговорювати своє життя з кимось, крім своєї коханої людини. Після подібної відповіді до вас не стануть приставати з розпитуваннями.

3. Помилки інших людей

Якщо ви бачите, що ваш друг припустився помилки, то не слід говорити про це при всіх. Коли подібне відбувається вперше, людина може не надати цьому ніякого значення.

Однак якщо подібна ситуація буде повторюватися, це може серйозно відбитися на вашій дружбі. Особливо це стосується тих випадків, коли ви робите зауваження прилюдно. Від цього людині може бути втричі неприємно.

4. Розповіді про те, який ви чудовий фахівець

Є люди, які постійно хваляться своїми досягненнями, досвідом і т. д. Особистості, які практикують подібні розмови регулярно, занадто дратують оточуючих. Більше того, зазвичай такі твердження не відповідають реальності.

Можна згадати про свій досвід тільки в тих ситуаціях, коли ви дійсно здатні дати якийсь цінну пораду. В інших ситуаціях не лізьте зі своїми порадами туди, куди вас не просять.

5. Чужі таємниці

Деякі люди готові піти на все, тільки щоб отримати для себе якусь вигоду. Необхідно сто разів подумати перед тим, як розповісти чийсь секрет.

Поставте себе на місце цієї людини. Напевно для вас це була б не надто приємна ситуація.

6. Мовчіть, якщо ви абсолютно не розумієте, про що говорять оточуючі

Нас оточують різні люди. Деякі з них заводять розмови на такі теми, про які ми не маємо ні найменшого уявлення. У подібних ситуаціях краще мовчати. Якщо почати підтримувати розмову, в якій ви розбираєтеся, то просто є ризик бути схожим на дурня.

Іноді на емоціях люди можуть наговорити багато неприємних слів один одному. Не втручайтеся в ті розмови, де ви не можете сказати чогось путнього.

У деяких випадках вміння промовчати може справді зробити вас щасливою людиною.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий