fbpx
Письменник за роботою

Вражаючі історії написання 5 всесвітньо відомих романів

1. Ігрова залежність руйнувала його життя. Він не міг змусити себе писати, а коли він не писав, то перетворювався в невротика. Незважаючи на свою зростаючу залежність від азартних ігор, він продовжував грати і програвати.

Коли його борги стали величезними, він почав шукати шлях заробити гроші. І тоді він дізнався, як отримати аванс за книгу у маленького видавця. Але, як і в азартних іграх, умови цієї угоди були жахливими. У цієї людини був всього один місяць на створення шедевра, інакше до видавця перейдуть авторські права на всі книги, написані автором, за наступні 9 років. При цьому, без оплати!

Людині вдалося відірватися від рулетки на 26 днів і записати роман за допомогою свого секретаря. Цією людиною був Достоєвський, і так він написав роман «Гравець».

Федір Достоєвський - Гравець, книга

2. «Сутінки» – це серія книг, які, можливо, будуть обговорюватися протягом десятиліть, частково через те, як вони вплинули на популярну культуру, а почасти через негативну реакцію, яка виникла у багатьох після прочитання циклу.

Приступити до написання Стефані Майєр вирішила після одного дивного сну. Як пише письменниця на своєму сайті:

«Уві сні двоє людей жваво розмовляли на лузі в лісі. Одним з цих людей була звичайна дівчина. Інша людина була фантастично красивою, його шкіра сяяла, і він був вампіром … »

Багато письменників пішло б на будь-які злочини заради того, щоб їм наснився сон, який перетворився б в серію бестселерів. А ще приємно чути історію про натхнення, яка не розповідає про численні страждання заради творчого процесу.

Цикл романів "Сутінки", Стефані Маєр

3. Мабуть, одна з найвідоміших книг в історії – «Франкенштейн» Мері Шеллі – з’явилася на світ досить оригінальним способом. Це настільки важливий твір в сучасній культурі, що легко забути, що це, можливо, найперший науково-фантастичний роман у світі.

Мері Шеллі подорожувала зі своїм майбутнім чоловіком Персі Шеллі і друзями (включаючи лорда Байрона) в 1816 році. Їм було нудно, і тоді молодим людям прийшла в голову ідея ділитися страшилками або історіями про привидів, щоб скоротати час.

Початок 19-го століття було часом, коли люди з легкістю могли придумати щось таке, тоді наука бурхливо розвивалася, і з’явилася електрика! Тому в ході змагання на кращу страшилку, і народилося чудовисько Франкенштейна!

Роман "Франкенштейн", Мері Шеллі

4. Це звучить як вигадана історія, але це правда: Толкін, будучи професором Оксфорда, перебирав папери в своєму кабінеті, коли його погляд зупинився на чистому аркуші паперу. Він записав речення, яке прийшло до нього з нізвідки: «Жив-був у норі під землею гобіт».

Мабуть, ніхто не був більш здивований раптовою появою цієї пропозиції, ніж сам професор Толкін, особливо словом «гобіт». Таке натхнення – це те, заради чого живуть письменники.

Книга "Гобіт" Дж. Р. Р. Толкіна

5. Молодий чоловік був залежний від наркотиків і алкоголю. Він жив в невеликому трейлері з дружиною, і часом приймав таку кількість наркотиків, що запросто міг померти від передозування. В дурмані сп’яніння він накидав чернетку роману.

За основною професією він був учителем, і одна з його учениць наклала на себе руки. Вона була ізгоєм, жертвою насмішок і цькування. У своєму романі він створив альтернативну реальність. Там його учениця, яку зацькували до смерті, не тільки вижила, а й помстилася своїм мучителям.

Письменник закінчив свій роман, але в наркотичному угарі викинув його у смітник. Оскільки його життя йшло під укіс, його дружина вчасно взяла все в свої руки. Вона знайшла роман, витягла його з відра для сміття, прочитала і переконала письменника надіслати його видавцеві.

Роман «Керрі» став неймовірно успішним, а його автором був Стівен Кінг.

Роман «Керрі» Стівена Кінга
Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий