fbpx
uk
Чорний список контактів в iOS

«Чорний список» на iPhone: блокуємо небажаних абонентів

Можливість занести абонента в «чорний список» і заблокувати дзвінки та повідомлення від певного контакту, може стати в нагоді в різних ситуаціях. Наприклад, коли ви потрапили в чийсь спам-лист і тепер вас дістають своїми «унікальними пропозиціями» чергові горе-продавці.

Але в більшості випадків, можливість заблокувати небажаного абонента на iPhone використовується переважно для того, щоб відпочити від чергового надмірно настирливого знайомого. А тепер давайте докладніше розберемося як саме це зробити.

Як додати контакт в чорний список на iPhone

Алгоритм дій досить простий:

1. Відкрийте «Контакти», після чого виберіть будь-якого абонента зі списку. Це може бути в тому числі і список пропущених дзвінків (тоді потрібно спочатку натиснути іконку з буквою «i»).

Список останніх дзвінків

2. Відкрийте детальну інформацію про контакт і прогортайте екран вниз. У списку доступних операцій ви побачите пункт «Заблокувати абонтента», після натискання на який потрібно підтвердити дію, натиснувши «Заблокувати контакт»:

Готово. Більше нічого робити не треба.

Як прибрати контакт з чорного списку

Щоб розблокувати абонента, відкрийте «Налаштування», потім «Телефон» та пункт «Блок. та ідент. виклику ». Тут ви побачите заблоковані номери і зможете видалити їх при необхідності, натиснувши на «Правити» в правому верхньому куті:

Blacklist в налаштуваннях

Або швидко додати новий контакт з адресної книги натиснувши на пункт «Заблокувати контакт».

Алгоритм дій для того, щоб занести абонента в Blacklist з повідомлень/SMS теж вимагає мінімуму дій. Для цього відкрийте переписку з потрібним номером і виконайте дії, які зображені на скріншотах нижче:

Коли хтось дзвонить вам з номера, який на вашому iPhone в чорному списку, він просто чує переривчасті гудки, аналогічні ситуації, коли телефон зайнятий через вхідний виклик.

На вашому ж екрані не з’явиться нічого, немов ніякого вхідного дзвінка і не було.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий