fbpx
Маленький домашній офіс

11 ідей для домашнього офісу, які доводять, що при креативному підході, площа не важлива

Через необхідність віддаленої роботи або бажання, щоб діти могли робити домашні завдання з комфортом, все більше людей прагнуть створити у себе вдома місце для навчання і роботи. Однак мало у кого є окрема кімната, яку можна перетворити в домашній кабінет, тому розумне використання простору є ключовим моментом.

Завдяки грамотному плануванню і творчому підходу практично будь-яке місце в домі можна перетворити в зручний домашній офіс. Сподіваюся, представлені нижче ідеї креативних і невеликих домашніх офісів, зможуть вас надихнути придумати щось цікаве для себе.

1. Перетворіть перегородку в робочу зону

Ідея домашнього офісу - фото 1

Якщо у вас є житлове приміщення відкритого планування, використайте перегородку в якості місця для комп’ютера. Купіть вузький високий стіл з достатньою кількістю рівнів, щоб розташувати ноутбук, аксесуари і канцелярське приладдя.

Замість того, щоб купувати спеціальний стілець, візьміть барний стілець з кухні, а полиця, розташована над столом, допоможе вам розмістити ще більше речей.

2. Сховайте стіл в шафу

Ідея домашнього офісу - фото 1

Перетворіть стару шафу в домашній офіс, який можна відкривати, коли вам це потрібно. Додайте полицю для зберігання і полицю на полозах для клавіатури.

Прикріпіть коркову дошку до внутрішньої частини дверцята шафи, щоб повісити планер, календар і листівки.

3. Використовуйте туалетний столик як письмовий стіл

Ідея домашнього офісу - фото 3

Якщо ви обмежені в просторі, використання спальні в якості домашнього офісу може бути єдиним рішенням. Ви можете купити туалетний столик і використовувати його в якості письмового або комп’ютерного столу.

Вузький невеликий стіл не буде займати занадто багато місця в кімнаті. Поставте на нього дзеркало, щоб перетворити його в туалетний столик. І зведіть до мінімуму предмети, які будете використовувати, щоб вам не було чого прибирати.

4. Використовуйте стіни поруч з ліжком

Ідея домашнього офісу - фото 4

Максимально використовуйте кожен сантиметр цінного простору на стіні за допомогою тумбочки, яку можна використовувати в якості столу. Просто поставте її щільно до стіни.

Якщо доповнити таку тумбочку ящиками і відсіком для речей, вона зможе вмістити в себе більше, ніж звичайна тумбочка, а ще на неї можна поставити лампу, книги і свіжі квіти.

5. Замаскуйте своє робоче місце

Ідея домашнього офісу - фото 5

Переконайтеся, що домашній офіс не вторгається в житловий простір, добре заховавши його. Виділіть для всіх необхідних для офісу предметів окрему шафу, куди після довгого дня ви можете все закрити. Можна використовувати візок на коліщатках, який поставити поруч зі столом.

6. Зробіть вигляд домашнього офісу більш приємним

Ідея домашнього офісу - фото 6

Не йдіть на компроміс, дотримуйтеся обраного в інтер’єрі стилю, але при цьому змусьте невеликий простір працювати на повну. Сгладьте кордони функціонального робочого простору, додавши декоративні аксесуари для будинку і багато рослин.

Невелика кількість кімнатних рослин різної висоти, форми листя в горщиках різної текстури може допомогти сформувати приємну неформальну атмосферу вашого робочого місця.

7. Для домашнього офісу підійде будь-який куточок

Ідея домашнього офісу - фото 7

Немає вільної кімнати? Використовуйте для домашнього офісу кут у вітальні. Традиційно офіс повинен бути відділений від іншої частини дому, але в наші дні особисте і робоче життя все більш тісно переплітаються.

Повісьте сімейні фотографії, щоб простір залишалося частиною кімнати.

8. Використовуйте вертикальні місця для зберігання

Ідея домашнього офісу - фото 8

Коли простір обмежений, ви повинні вибирати максимально розумні рішення для зберігання речей. Використовуйте весь доступний простір, наприклад, поставивши високі стелажі або розмістіть декілька полиць, щоб створити свій компактний і зручний домашній офіс.

Коли на підлозі вільно, то створюється враження більшого простору.

9. Перетворіть нішу в робоче місце

Ідея домашнього офісу - фото 9

Використовуйте кожен сантиметр доступного простору. Знайдіть місце в ніші у вітальні або їдальні, щоб використовувати його в якості домашнього офісу. Якщо вам потрібно використовувати зовсім невеликий шматочок житлового простору, купіть ноутбук, якому не потрібно багато місця. Виберіть дерев’яний стіл і стілець, щоб все виглядало ненав’язливо.

Наприклад, темна деревина для меблів добре поєднується з класичними інтер’єрами.

10. Оновіть існуючі старі меблі

Ідея домашнього офісу - фото 10

Хто сказав, що вам потрібні традиційні офісні меблі на робочому місці? Якщо ви використовуєте простір нечасто, можливо, ви не захочете вкладати гроші в нові меблі або предмети, які здаються занадто «офісними» і не вписуються в ваш будинок. Навіть приліжковий столик можна використовувати як міні-стіл, якщо у вашому будинку мало місця.

Дві приліжкові тумбочки, розташовані поруч, дають вам достатньо простору для роботи. Встановіть полки зверху і залиште місце для ноутбука.

11. Використовуйте білий колір, він додає простору і розслабляє

Ідея домашнього офісу - фото 11

У домашньому офісі стіни повинні бути білими, щоб ви могли розміщувати фотографії і картинки, які надихають вас. Сформуйте загальний стиль, вибравши світлі меблі і аксесуари, такі як настільна лампа і рамки з фотографіями, так буде створюватися відчуття єдиного інтер’єру.

Декор в заспокійливих білих тонах не тільки викликає відчуття умиротворення, а й допомагає створити ілюзію більшого простору.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest