fbpx
uk
Які почуття викликає різний алкоголь

Які почуття у людей викликає різний алкоголь

Британські вчені (знову вони) провели ряд досліджень і встановили, як різні види алкоголю впливають на наші почуття і поведінку. А ми вирішили поділитися цією важливою інформацією і з вами.

Пиво

Пиво

Майже у половини тих, хто вживає пиво, в першу чергу, виникає якесь почуття розслабленості і спокою. Також пиво дарує відчуття впевненості в собі, а при великих дозах почуття втоми. Близько третини любителів пива відзначають приплив енергії після пляшечки хмільного напою.

Біле вино

Біле вино

За запевненнями його любителів, воно дарує відчуття якоїсь туги і меланхолії. Також напій вводить в роздуми і змушує філософствувати. При великих дозах біле вино незмінно хилить до сну.

Червоне вино

Келих червоного вина

Найбільше червоне вино вселяє почуття спокою і легкої втоми. Напій також змушує зануритися в роздуми. А у деяких людей викликає почуття агресії.

Горілка

Горілка і як її пити

Дивний напій. З одного боку горілка викликає напади необгрунтованої агресії, з іншого – приступи жалю до себе і оточуючих. Ідеально підходить для поминок та інших подій, які важко назвати радісними.

Коньяк

Келих коньяку

Як і горілка, має протилежні властивості. Вселяє впевненість і навіть нахабство, але в той же час дарує відчуття скорботи і печалі. Також може викликати загострення потягу до протилежної статі.

Віскі і ром

Віскі в стакані

Ці напої підвищують настрій. Також половина опитаних стверджують, що даний алкоголь дарує впевненість у собі і стимулює до якоїсь активності.

В цілому, будь-який алкоголь:

  • Робить поведінку людини більш вільною
  • Збуджує бажання (у кожного свої, але основний інстинкт у всіх один)
  • Розв’язує язик
  • Спочатку заряджає енергією і настроєм, а потім переходить в пригнічений стан.
Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий