fbpx
Хто такий мізантроп і в чому це проявляється

Істинний мізантроп: як зрозуміти, що ти точно ненавидиш людей

Ненависть до людей – досить таки поширена тема в наш час. Хтось не любить людей як якесь скупчення біомаси; хтось не любить саме людське суспільство; хтось не любить консерватизм суспільства; хтось не любить нові течії; хтось конкретно своїх сусідів не любить, а хтось ненавидить не просто людство, а й конкретно кожну особистість, за рідкісними винятками.

Цих людей і називають словом «мізантроп», а не тих, хто веде себе показово цинічно і дивиться «Доктора Хауса». Але якщо чесно, любити людей не завжди обов’язково, щоб вони до тебе добре ставилися. Обов’язково цю ненависть приховувати.

Це досить болюча тема, тому їй варто було присвятити цілу статтю.

1. Ти ненавидиш перебувати в ліфті з людьми

Навіть якщо ліфт великий, а людей 2-3 особи. Тобі здається, що вони дивляться на тебе, що вони занадто близько до тебе, що вони занадто голосно говорять.

З нетерпінням ти чекаєш, коли можна скоріше вийти з ліфта і щиро ненавидиш когось чекати і зупинятися на кожному поверсі, щоб всі ці люди вийшли з ліфта. Людина, яка їде на ліфті на другий поверх, викликає у тебе просто бурю ненависті.

2. Тобі не подобається, коли хтось сідає поруч з тобою в громадському транспорті

Інакше, звичайно, ніяк не можна, навряд чи хтось оцінить, що в маршрутці є така собі собака на сіні. Але ти страшно ненавидиш тих, хто сідає поруч з тобою, порушуючи твоє смиренну самотність.

Сидіти ближче до вікна або будь-якої іншої перешкоди для тебе щастя, тому що людина може зачіпати окружність твого простору тільки з одного боку. Сидіти між двома людьми ти моторошно ненавидиш так самр, як і сидіти на проході.

3. Ти страшно радий, коли люди скасовують плани з тобою

Причому навіть товариші або друзі. Тепер ти можеш побути наодинці з собою або куди-небудь з’їздити у своїх справах. Не потрібно ні з ким розмовляти, взаємодіяти. Точно камінь з душі.

Бути мізантропом - це нормально

4. Ти любиш негоду

Це привід залишитися вдома або менше виходити на вулицю. Крім того, вона прекрасно контрастує з твоїм настроєм.

5.  Брати участь в груповому відеочаті або в будь-якому обговоренні для тебе мука

Ти сидиш і думаєш, коли ж, чорт візьми, вони прийдуть до єдиної думки, і мені можна буде не намагатися підтримувати розмову? Якщо ти спілкуєшся таким чином зі своїми колегами, причому довго, це починає тебе страшним чином втомлювати.

6. Ти ненавидиш, коли люди чхають

Причому не обов’язково чхати поруч з тобою. Ці сволоти поширюють свої бацили навколо тебе. Звук чхання лякає тебе тому, що він дуже гучний для тебе. Це черговий привід для ненависті до людей.

7. Між компанією друзів і переглядом серіалу, ти вибереш останнє

Ти навіть знаєш, що таке Netflix. Хтось дивився найбільш відомі типу «Шерлока», «Теорії великого вибуху» або «Гри престолів», але ти дивився такі, які не бачив жоден з твоїх товаришів. Ніхто не може зрозуміти, як ти примудряється дивитися їх в таких непристойних кількостях і бути в курсі останніх новинок.

Якщо ти не дивишся серіали, то переглядаєш аніме або граєш в онлайн-ігри. Причому, також як і у випадку з серіалами, ти знайомий з усіма останніми новинками.

Серіал End of the F***ing World

8. Ти готовий пересісти з хорошого місця в ресторані або барі, тільки тому, що навколо тебе занадто багато людей

Ти не любиш, коли навколо тебе багато людей, втім, ми і так це вже зрозуміли. Але ти не любиш близьку, з твоєї точки зору, присутність людей настільки, що готовий втратити своє насиджене, розкішне з усіх сторін місце, тільки заради того, щоб опинитися подалі від людей. Якщо це неможливо зробити, ти не доїш свою їжу і підеш швидше.

Занадто велика кількість людей може змусити тебе відмовитися від всіх планів, розвернутися і піти, навіть коли ти їхав через все місто, щоб дістатися сюди. Серйозно, якщо в кінозалі занадто багато людей, ти розвернешся і підеш, не дивлячись на те, що купив квитки.

9. Ти щиро ненавидиш дітей

Поборники моралі можуть перестати обурюватися, доводячи, що дітей люблять всі, а якщо не люблять, то полюблять в майбутньому. Ти завжди ненавидів дітей, вони здавалися тобі нудними, нецікавими, занадто гучними і ламають все підряд, до чого доберуться їхні загребущірученята.

10. Ти постійно задаєшся питанням: «Як люди можуть бути настільки дурними?»

Ти навіть не зводиш себе на якийсь постамент, а щиро дивуєшся, як так вийшло, що люди навколо можуть існувати настільки довго, добровільно робити себе нещасними і здійснювати настільки дурні вчинки. А раптом ти дійсно маєш повне право ненавидіти людей?

За мотивами Brodude

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest