fbpx
Як правильно завязувати краватку

Як зав’язувати краватку: 5 вузлів на всі випадки життя

Перша річ, яку помічають на чоловікові – це краватка. Неважливо, чи буде це ділова зустріч, робота в офісі або побачення. Тому правильно обходитися з цим аксесуаром зайвим точно не буде. Жінкам в тому числі.

Важко повірити, але існує близько 85 видів вузлів для краватки! Звичайно, у повсякденному житті вистачить і знання двох-трьох способів, але раптом ви захочете виглядати стильно і оригінально, когось здивувати, а то й навчити? От тоді наші фото та відеоінструкції з цієї статті, і стануть вам у пригоді. 

То хочете дізнатися як зав’язати краватку правильно, гарно і швидко? Читайте і дивіться далі.

1. Простий вузол, або «Четвірка» (Four-in-hand) 

Можливо, ви й не знали, що так називається вузол, який ви зазвичай зав`язуєте. Назва пішла від однойменного лондонського джентльменського клубу 19-го століття. 

Це найпростіший і найпопулярніший спосіб зав’язати краватку. Він підходить для новачків, поєднується практично з будь-яким комірцем сорочки. Необхідно, щоб вузол не був закритий краями комірця. 

Як завязати краватку простим вузлом "четвірка"

2. Вузол «Віндзор» (Windsor) 

Цей вузол названий на честь герцога Віндзорського. До свого зречення від престолу на користь молодшого брата герцог був королем Великобританії Едуардом VIII (тим самим, що відмовився правити через неможливість одружитися на двічі розлученій американці Уолліс Сімпсон). 

Прославитися чимось, крім скандального мезальянсу, герцогу допомогла любов до великого симетричного вузла, який чудового виглядає на ставних чоловіків в сорочках з широким коміром. 

Як завязати краватку вузлом "Віндзор"

3. Вузол «Напіввіндзор» (Half-Windsor) 

Може, вам ця назва знайома, а може і ні. Назва цього способу зав’язати краватку походить від базового вузла Віндзор і зветься напіввіндзор, тому що спрощує базову техніку: в ньому 8 кроків, а не 11. 

Вузол "напіввіндзор" для краватки

4. Вузол «Кельвін»

Схожий на вузол «четвірка», але більш щільний. Він названий на честь лорда Кельвіна (Вільяма Томпсона, 1824-1907), який зробив важливий внесок у дослідження теорії атомних вузлів. В результаті, краватка виглядає трохи крупнішою, ніж з вузлом Four-in-hand, але щільніше і більш симетрично. 

Як завязати краватку вузлом "Кельвін"

5. Вузол «Трініті»

Вузол Трініті виглядає дуже незвично і нарядно. Він чудово підійде для урочистого випадку, коли чоловікові хочеться виглядати презентабельно, але не банально. Цей спосіб зав’язування краватки може здатися складним, але насправді це не зовсім так. 

Вузол "Трініті" для краватки

Як бачите – красиво зав’язати краватку зовсім не складно. А способів як це зробити, і виглядати при цьому елегантно та стильно, існує більш ніж достатньо.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest