fbpx
uk
Інтелектуальний помічник Siri на iPhone

Як Siri від Apple отримала своє ім’я

На це питання на сервісі питань і відповідей Quora відповів Adam Cheyer – один з творців Siri. 28 квітня 2010 року компанія-розробник першої версії цього інтелектуального помічника –   Siri Inc. – була придбана Apple Inc.

«Будучи стартапом, коли ми придумували ім’я, ми хотіли знайти легке для запам’ятовування, коротке для написання, зручне для вимови і не дуже поширене людське ім’я. І ми хотіли мати можливість придбати доменне ім’я за не дуже великі гроші.»

Коли ім’я Siri стало головним кандидатом, у кожного в команді з’явилося своє улюблене пояснення його значення. Даг Кіттлаус, наш норвезько-американський генеральний директор, одного разу подумав про використання Siri в якості імені своєї дитини, і йому сподобалося норвезьке значення – «красива жінка, яка веде вас до перемоги».

Для мене Siri, що означає «таємниця» на суахілі, було відсиланням до нашої попередньої роботи. Мені також сподобався той факт, що це була зворотна сторона Iris, системи програмного забезпечення, яку я допоміг створити в рамках проекту CALO, з якого вийшла Siri. Комусь сподобалася схожість з SRI, дослідницьким інститутом, який керував проектом CALO.

Ми знали, що Siri означає «краса» сингальською мовою, але упустили те, що Shiri означає «дупа» японською мовою (це не одне і те ж слово, але за вимовою вони близькі).

Для нас стало великим сюрпризом, що Apple вирішила зберегти оригінальне ім’я Siri. У нас також були і інші кандидати, які лідирували до останніх тижнів перед запуском.»

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий