fbpx
uk
Постійне відчуття голоду

Як позбутися постійного відчуття голоду

Це далеко не завжди буває не пов’язане з необхідністю наситити організм їжею, тому тим, хто бажає позбутися постійного відчуття голоду спершу потрібно виключити деякі можливі причини його появи.

У прагненні позбутися нав’язливого відчуття голоду, що супроводжує ваше життя, перш за все, зверніться до медиків. Дане явище нерідко служить проявом деяких захворювань, найчастіше – ендокринних або шлунково-кишкових. Якщо обстеження покаже наявність якогось з вищеназваних недуг, позбутися почуття голоду без його лікування буде неможливо. Для усунення першопричини, дотримуйтесь вказівок лікаря.

Позбутися відчуття голоду часто допомагає корекція своєї поведінки в плані усунення деяких не зовсім корисних звичок. Перш за все, потрібно відучитися від поїдання їжі перед монітором або телеекраном. У подібному випадку мозок реагує на те, що ви при цьому дивитеся/читаєте, а не їжу, яку ви споживаєте, через що мозок через короткий час знову звертає увагу на харчі.

Позбутися відчуття голоду дозволять деякі напої, здатні або придушувати в певній мірі виділення шлункового соку, або обволікати стінки шлунка. До таких напоїв відносяться питні йогурти (бажано натуральні і без цукру), молоко, м’ятні чаї і т. п.

Нерідко придушити апетит допомагає склянка-друга звичайної води. Втім, в більшості випадків позбутися від почуття голоду допомагає і корекція режиму харчування. Намагайтеся їсти частіше, але в менших обсягах, ніж це було раніше.

Можна вживати їжу, що містить багато клітковини або складних вуглеводів. До такої відносяться каші, овочі, цільнозерновий хліб, малокалорійні хлібці, зелень і т. п. Клітковина займає багато простору в шлунково-кишковому тракті, а складні вуглеводи повільно переробляються організмом, завдяки чому відчуття ситості триває довго.

Також, допомагає часткова або повна відмова від будь-яких спецій і приправ: вони служать підвищенню апетиту.

Якщо відчуття голоду накочує раптово, при погляді на прилавки з апетитними тістечками, іншою смакотою або фотознімки аналогічного змісту, будьте впевнені: воно в даному випадку має не фізіологічну, а психологічну природу. Справжній голод наростає поступово, супроводжуючись характерними фізичними відчуттями в шлунку і кишечнику, а ось в разі психологічної підоснови істинною першопричиною служить прагнення отримати задоволення.

Перестаньте заїдати стреси і проблеми, вчіться отримувати задоволення менш шкідливими для організму способами.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий