fbpx
uk
Як купувати речі на Амазоні

Як купувати речі на Amazon з доставкою в Україну

Інтернет-магазин Amazon.com – найбільша і найвідоміша в світі торгова площадка, на якій можна купити якщо не все, то практично все. Величезний вибір товарів в каталозі досягається завдяки тому, що компанія не тільки сама виступає в якості продавця, а й є платформою, на якій можуть виставляти свої товари на продаж і інші продавці.

Оформляти замовлення на Amazon з доставкою в Україну теж можна, і карти українських банків без проблем приймаються до оплати. Але є проблема: список продавців, які готові відправляти посилку в нашу країну, досить обмежений. Тому, купувати на Amazon можна через посередників, тоді проблем з отриманням точно не буде, і навіть з урахуванням комісії, все одно вийде дешевше, ніж аналогічна річ коштує в Україні.

Тільки враховуйте два важливих моменти:

1. Діє митний ліміт, згідно з яким, посилки із заявленою вартістю вище 100 євро, оподатковуються в розмірі 30% (від суми, яка перевищує ліміт).

2. Гарантія на куплені товари є, але у нас в країні вона буде вже недійсною. Тому, існує певна частка ризику, при покупці, наприклад, дорогої цифрової техніки.

Якщо для вас перераховані речі не проблема, йдемо далі.

Сервіси для доставки товарів з США в Україну

Компанії, які виступають посередниками при покупці в американських інтернет-магазинах, працюють за досить простою, але ефективною моделлю. У них є власні або орендовані склади в США, на які і надходить зроблене клієнтом замовлення. Звідти воно уже вирушає в Україну.

Вам же присвоюється спеціальна американська адреса, яку потрібно вказати при реєстрації, наприклад, на тому ж Amazon.com.

Ось декілька популярних сервісів доставки зі США в Україну, які ви можете використовувати (на кожному є калькулятор розрахунку доставки):

1. NP Shopping. Служба доставки онлайн-покупок з зарубіжних інтернет-магазинів, власником якої є «Нова пошта». Так що за рівнем надійності можна сміливо ставити її на перше місце. Крім Amazon, в каталозі підтримуваних сайтів є десятки всесвітньо популярних інтернет-магазинів.

Країни з якими працює: США, Великобританія, Польща.

Терміни доставки: від 8 робочих днів.

Вартість: до 0,5 кг – $4.90, до 1 кг – $7.80.

npshopping.com ->

2. Unitrade Express. Популярний перевізник, орієнтований на аудиторію, яку цікавлять покупки саме в інтернет-магазинах США. У каталозі на даний момент 256 сайтів, обіцяють низьку комісію і швидку доставку. Також моніторять розпродажі і анонсують найбільш цікаві з них на головній сторінці.

За невелику доплату можуть оформити все за вас, і доставити по Україні безкоштовно. Рахунок поповнюється через особистий кабінет.

Країни з якими працює: США.

Терміни доставки: від 5 днів

Вартість: від $5.99 за 1 кг.

unitrade-express.com ->

3. myMeest. Сервіс міжнародної доставки відправлень від оператора Meest Express, який на даний момент працює з США, Китаєм і ще 9 країнами Європи та Азії. Правда для кожної з них вартість розраховується окремо, так і ще й американський розділ чомусь винесено на окремий сайт.

Відразу може здатися трохи замороченим, але є відеоінструкції як користуватися особистим кабінетом і реєструватися на Амазон, та й в цілому, трохи поклікавши і точно розберетеся. Також пропонують послугу викупу товарів, консолідацію замовлень в одну посилку і ряд інших цікавих опцій.

Країни з якими працює: США + 10 інших країн.

Терміни доставки: від 6 днів.

Вартість: від $6.

mymeest.com ->

На ринку більш ніж достатньо компаній, які пропонують послуги доставки з Amazon і інших зарубіжних інтернет-магазинів в Україні, але немає сенсу всіх їх описувати, так як і цих вам буде більш ніж достатньо.

Як зареєструватися на Amazon і замовити потрібний товар

Для створення аккаунту користувача в цьому інтернет-магазині, перейдіть на сайт Amazon.com і наведіть курсор на напис «Accounts & Lists», і виберіть у спливаючому меню пункт «New customer? Start here »:

А тепер, щоб не писати багато букв і все було більш наочно, прикладаємо відеоінструкцію від NPshopping:

І аналогічну від Meest America:

Впевнені, у все вийде без проблем.

Кілька порад для вдалих покупок

Є дві основні причини, чому люди купують на Амазон: величезний вибір товарів і бажання заощадити. І якщо з першим все і так добре, то у випадку з економією, вам допоможе ряд порад, до яких варто прислухатися:

Шукайте знижки. Товари, ціни на які знижені, доступні в розділах «Today’s deals» і «Outlet». В меню зі знижками є ще ряд інших вкладок, але саме в цих двох найбільший вибір.

Додавайте товари в Wishlist. Якщо покупка не термінова, або наближаються свята, які традиційно супроводжуються акційними пропозиціями, це заощадить вам час. Якщо на будь-який з товарів в списку бажань змінитися ціна, ви відразу ж отримаєте повідомлення по електронній пошті.

Amazon Warehouse. У цьому розділі меню каталогу продаються так звані «уцінені» товари. Тобто ті, у яких з якихось причин пошкоджена упаковка, або користувачі повернули їх в магазин після невеликого періоду використання.

Дивіться пропозицію інших продавців. Амазон – це не просто інтернет-магазин, а свого роду онлайновий торговий центр. Тому, один і той же товар, може бути доступним у багатьох продавців, і за різними цінами.

Результати пошуку по каталозі, можна швидко відфільтрувати за ціною і рядом інших параметрів.

Купуйте у валюті магазину. При оформленні аккаунту краще вказати валютну картку, якщо така у вас є. В Приваті і Монобанку можна буквально за декілька хвилин створити електронну картку в доларах або євро, якщо знадобиться. Так ви зможете уникнути конвертації за курсом Амазону, який не завжди вигідний.

Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною. Вдалих покупок!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий