fbpx
uk
Розміри одягу для чоловіків

Гід по розмірах чоловічого одягу: таблиця з розшифровкою

Якщо ви належите до тих чоловіків, які всі речі зі свого гардероба купують в офлайні, то без розуміння позначень розмірної сітки, цілком можна жити. Але ось при замовленні речей з інтернет-магазину, таке знання є обов’язковим.

Вивчення бірок вже існуючих покупок, в цій справі навряд чи допоможе. Цілком може виявитися, що на піджаку буде написано «M», на сорочці «46», а на футболці ще щось.

Насправді все досить просто. Далі в статті ми наведемо відповідні таблиці розмірної сітки для різних типів чоловічого одягу, щоб ви могли використовувати її в якості шпаргалки.

Особливості визначення розміру: як потрапити в яблучко

Єдиний інструмент, який знадобиться вам для того, щоб визначити свій розмір – сантиметрова стрічка, яку можна купити в будь-якому господарському магазині або великому супермаркеті.

Залежно від типу одягу, яку ви обираєте, вимірювати потрібно наступні параметри:

  • Сорочка – обхват шиї;
  • Джинси/штани – зріст і обхват талії;
  • Футболка або куртка – обхват грудей.

У випадку з українськими виробниками, орієнтуватися в стандартних позначеннях досить просто: цифра дорівнює половині обхвату грудей. Наприклад, 42-й розмір підійде чоловікам з обхватом грудей 82-85 см (42 х 2 = 84). І так далі.

У міжнародній системі використовується спрощена модель, орієнтована на речі, які не вимагають максимально точного припасування по фігурі. Це такі літерні позначення як:

  • S – small (маленький);
  • M – medium (середній);
  • L – large (великий);
  • XL – дуже великий;
  • XXL – супер-великий.

Таблиці розмірів чоловічого одягу: українські та міжнародні значення

Хоча деякі бренди і допускають відхилення від стандартів, але в цілому, незалежно від виробника, розміри чоловічого одягу стандартизовані, і відповідають універсальній сітці. Ознайомитися з нею ви можете нижче.

Верхній одяг

Таблиця розмірів для верхнього одягу

Сорочки

Розмірна сітка по сорочках

Шорти, штани

Розміри штанів

Джинси

Таблиця розмірів по джинсах

При покупці як в українських, так і в іноземних інтернет-магазинах, ця табличка вам точно стане в нагоді. Так що заносіть в закладки на майбутнє.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий