fbpx
uk
Пасивне ставлення до життя

7 улюблених фраз пасивної людини

Пасивність корисна, якщо вона допомагає заглибитися в себе і відновити сили після проблемного періоду. Але коли вона стає домінуючою стратегією в вашому житті, в кінцевому рахунку це принесе більше шкоди, ніж користі.

Пасивність – це не мовчазність або замкнутість. Головне в тому, як ми сприймаємо наше життя. Нам хтось щось винен? Ми чекаємо, коли подує вітер змін?

У глибині душі кожен з нас впевнений, що діє самостійно. Чи так це насправді, покаже невеликий самоаналіз на предмет деяких фраз-штампів, характерних для пасивних людей.

1. «Як сталося, так і мало бути…»

Ви вважаєте себе оптимістом, тому що сподіваєтеся на диво? Насправді так проявляється пасивний підхід до життя, яке нібито повинно щось нам дати.

Але щастя нікого не чекає. Його треба ловити, йому треба сподобатися. При цьому працювати потрібно і над своїм життям, і над стосунками, навіть якщо вони цілком благополучні. Не тільки реагувати на проблеми, а й вчасно запобігати їх появі.

2. «Знову не щастить»

По-перше, в житті трапляється і хороше, і погане. По-друге, це відбувається з усіма буквально і без винятків. Якась частина неприємностей явно пов’язана з тим, що ми самі вчасно не подбали про себе. У будь-якому випадку важливо попередити і мінімізувати втрати.

3. «Значить, я не створений для цього»

Уявіть собі – в житті кожної людини зустрічаються і поразки, і успіхи. Ми просто не все бачимо. У житті успішних людей цих поразок часто навіть більше. Тому, що замахуються вони на більш глобальні цілі.

Уявіть подорож на машині. Трапляється, ви їдете без пригод, буває, що спускає колесо, і цілком очевидно через певний час у вас закінчується бензин. Такі речі – частина кожної подорожі, але безумовно не її кінець.

4. «Везе ж людям»

Удача не підкоряється нашому контролю, її не можна спланувати. Але є речі, які в вашому житті повністю контролюєте тільки ви: це підготовка, планування часу і кількість витрачених зусиль, спрямованих на досягнення певної мети. Сконцентруйтеся на них, а за удачею стежте краєм ока, як за поплавком.

5. «Ну не знаю, може і так»

Навряд чи подібні речі приємно слухати, і над цим потрібно працювати. Шаблони піддаються зміні, робіть свідомі зусилля, щоб позбутися від безлічі вступних слів і говорити прямо.

Пасивній людині важко визначити свою позицію в суперечці. Вона намагається “згладити кути” і не приймає жодну зі сторін. Вам може здаватися, що це мінімізує конфлікт і демонструє підтримку обидвом сторони, але на ділі, ви виглядаєте як людина, у якої немає власної думки.

6. «Можливо, я не правий, але мені здається…»

Якщо почати свою промову з того, що ви неправі, люди з вами в цьому погодяться дуже швидко. Не подавайте своєму співрозмовнику подібних сигналів.

7. «Я взагалі-то трохи зайнятий, але добре»

“Мені завтра, взагалі-то, потрібно встати раніше, але, звичайно, я тебе підвезу”.

Людині не хочеться нікого образити відмовою і вона часто робить те, чого абсолютно не хоче. Більше того, згода порушує його плани і, можливо, позбавляє багатьох перспективних можливостей.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий