fbpx
uk
Смішні фото в соціалках

9 типів фото, які пора перестати постити в соціальні мережі

Публікація фотографій в соціальних мережах – це тренд, який абсолютно не втрачає популярності з плином часу. Instagram і Facebook поповнюється мільйонами постів щодня, і ми вже бачили всі можливі пози, фільтри і сюжети.

Багато знімків, безперечно, виглядають дуже добре (особливо якщо фотограф з досвідом). Але про деякі можна сказати тільки одне – якби їх не існувало, то людство точно б нічого не втратило.

Качине лице (duckface)

Дакфейс селфі

Саме так це виглядає, коли чергова леді випинає губи «бантиком» на селфі, щиро вірячи, що це виглядає мило і сексуально. Ми вас розчаруємо – виглядає це скоріше нерозумно. Причому настільки, що цей масовий фототреш навіть удостоївся окремого терміна і сторінки у Вікіпедії.

Селфі з тренажерного залу

Смішні селфі з тренажерного залу

Якщо завдяки цим заняттям ти стаєш підтягнутішим і здоровішим – вітаємо, ми за тебе щиро раді. А тепер давай перестань позувати перед дзеркалом, і повертайся на бігову доріжку або до штанги. Займися тим, чим прийнято займатися в спортзалі.

Фотографії з відпустки

Фото з відпустки

Це дивовижна можливість – жити подорожами і бачити світ у всій його красі. Але мається на увазі саме світ, а не одні і ті ж фото з Туреччини, Єгипту та автобусного туру по Європі, якими ви закидали всю стрічку.

Філософські цитати

Філософські цитати

Спасибі, але всі і без тебе знають, що життя – це біль, любов ранить, не в грошах щастя і не всім дано пізнати Дзен. Так що вистачить вже репостити проповіді або надихаючі баяни в стрічці. Ти не духовний гуру, і своїм спамом в стрічці не розкажеш нікому нічого нового.

Їжа та напої

Якщо чергову чашку капучіно з намальованим на пінці сердечком і листком, ще якось можна терпіти, то регулярне смакування інших кулінарних «шидеврів», вже порядком дістало.

Просто їжте і насолоджуйтесь. Нікого крім гастроентелорога не хвилює, що там проходить через вашу травну систему.

Демонстрація свого багатства

Якщо мама з татом купили тобі нову машину, або ти сам узяв її в кредит, ну або в лайтовому варіанті – купив на останні гроші новий MacBook і пляшку віскі, це може викликати приплив ейфорії і підняти ЧСВ вище червоної позначки.

Але це все одно не зробить тебе VIP-персоною з Саудівської Аравії. В очах інших це буде виглядати як дешеві понти, і більше нічого.

Фото з клубів

Смішні фото з клубів

Крім свята тіла і живота, Instagram часто використовується деякими персонажами для активної демонстрації своєї участі в соціальному (або скоріше антисоціальному?) житті. Наприклад, щоб переконатисяся в тому, що всі знають, що ви перебуваєте в черговому клубі з компанією своїх прекрасних друзів.

В результаті, ввечері з п’ятниці на понеділок, стрічка переповнена фотошедеврами у вигляді тьмяно освітленого бару з тусовщиками, які оброблені фільтрами під назвою «три келихи пива поспіль».

Мабуть це жахливий анахронізм – залишити телефон в кишені, і просто добре проводити час.

Напівголі селфі у ванній

Селфі у ванній

Гірше тільки якщо замість ванної – туалет місцевої кафешки, з якимись випадковими людьми на задньому фоні. Серйозно, в світі дуже мало людей, яким буде цікаво бачити чиїсь фотки в напівоголеному вигляді, з огидною плиткою і рушниками на задньому тлі.

Ноги (що за фетиш?)

Ноги у ванній

Чому хтось повинен спостерігати збільшені знімки ваших нерівних пальців або волохатих ніг, кожні декілька тижнів? Або блискучі і з педикюром в СПА? Або фотографії ваших ніг разом з ще двома?

Раз чи два, це ще куди не йшло. Але навіщо робити це регулярно? Людей не цікавлять частини вашого тіла, тримайте їх при собі.

А які ще фото, на вашу думку, вже дістали всіх в соцмережах?

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Добавить комментарий