fbpx
Цікаві факти про Lego конструктори

18 цікавих фактів про Lego – дивовижний світ іграшкових кубиків

Заснована в 1932 данська компанія змогла підкорити весь світ, адже її конструктори знають майже в кожній країні, а улюбленими вони є не тільки для дітей, а й їхніх батьків.

На конструкторах Lego виросло не одне покоління, і вже багато років поспіль вони залишаються найбажанішим подарунком для дітей у всьому світі.

****

1. Творцем першого конструктора і згодом засновником компанії Lego Group став данський тесля Оле Кірк Крістіансен (Ole Kirk Kristiansen). У 1932 році він втратив роботу і організував виробництво дерев’яних іграшок. Тоді в компанії працювало всього семеро людей.

2. Сучасний логотип компанії з’явився тільки в 1973 році.

3. Назва бренду походить від фрази «leg godt», що перекладається з данського як «грати добре».

Фігурки Lego

4. Якщо раптом у вас вийде роздобути конструктор Lego, вироблений в середині минулого століття, то будьте впевнені – кольорові цеглинки виявляться сумісні з будь-яким новим набором. Стандарти залишаються незмінними.

5. Перші детальки Лего були введені в виробництво ще в 1958 році, і на даний момент було виготовлено приблизно 400 мільярдів деталей. Це по 62 деталькі на кожну людину на Землі.

6. Завдяки високій точності при виробництві, лише 18 детальок з мільйона не відповідають стандарту.

7. Німці купують найбільше Lego на планеті. На другому місці американці.

Іграшкове місто з конструктора Lego

8. Фігурки людей LEGO почали випускати лише в 1976 році. Жовтий колір їх «шкіри» вибирали довго і зробили цей вибір тому, що він нейтральний і жодна раса чи нація на нього не ображається.

9. Дірочка на голові кожної фігурки також з’явилася не випадково. Вона забезпечує безпеку: якщо дитина проковтне деталь, вона не задихнеться!

10. Потрапив конструктор LEGO і в Книгу рекордів Гіннеса. З маленьких цеглинок була побудована залізнична гілка довжиною 545 метрів, з трьома локомотивами на ній.

11. 232 градуси – при такій температурі плавляться пластикові детальки конструктора.

Набір Лего - Колізей

12. Щорічно компанія випускає близько 320 мільйонів іграшкових шин.

13. Щосекунди в світі продається в середньому сім коробок конструктора LEGO.

14. Якщо з усіх деталей конструктора LEGO, які продаються за рік, зробити ланцюжок, він зможе обігнути Землю близько 10 разів.

15. Компанія LEGO – найбільший виробник іграшкових шин. Щорічно вона випускає близько 320 млн мініатюрних колес.

16. Незважаючи на те, що деякі набори здаються пов’язаними з військовою тематикою – наприклад, «Зоряні війни», німецькі і російські солдати в наборах «Індіана Джонс» та інші – компанія принципово не виробляє конструктори, повністю пов’язані з мілітаристською темою. Оле Кірк Крістіансен вважав, що з війни не можна робити дитячу гру.

Lego - ракетний комплекс

17. Існує 3900 різновидів елементів Лего і 58 кольорів.

18. Найвища вежа Lego з коли-небудь побудованих, мала висоту майже 35 метрів, увійшовши у Книгу рекордів Гіннеса як найвища конструкція з іграшкових цеглинок в світі.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest