fbpx
uk
Факти зі світу бізнесу

17 маловідомих фактів зі світу бізнесу, які вас здивують

Бізнес – це не тільки статистика, планування і звітність за минулий квартал. Це світ, повний нестандартних вчинків, ексцентричних засновників, видатних ідей і непомітних, але важливих деталей.

Будь-який підприємець може розповісти вам про безліч захоплюючих речей і подій, з якими стикається людина, яка веде свою справу. І що вже тут говорити про те, скільки всього цікавого можна дізнатися вивчаючи історію всесвітньо відомих компаній.

The Spark зібрав колекцію маловідомих, але цікавих фактів зі світу бізнесу, про які ви ймовірно ніколи не знали. Отримуйте задоволення від прочитання і діліться цією добіркою з друзями!

1. Першим продуктом, який випустила на ринок компанія Sony, була кухонна плита.

2. Кожен десятий європеєць був зачатий на ліжку IKEA.

3. Логотип Coca-Cola впізнаваний для 94% всього населення світу.

4. Puma і Adidas з’явилися через сімейну ворожнечу. Компанії були створені в результаті поділу Dassler Brothers Shoe Factory між двома братами – Рудольфом і Адольфом. Вони так ніколи не примирилися і поховані на одному і тому ж цвинтарі, але якнайдалі один від одного.

Брати Даслер - Руді і Адольф

5. У 1999 році Сергій Брін і Ларрі Пейдж звернулися до власників інтернет-сервісу Excite з пропозицією продати Google за 1 мільйон доларів, але ті відмовилися. У 2019 капіталізація Google була оцінена більш ніж в 700 мільярдів доларів.

6. У компанії Apple, крім Стіва Возняка і Стіва Джобса, був і третій засновник. Його звали Рональд Уейн, і він продав свої 10% акцій на 12-й день роботи компанії, в 1976 році, отримавши за це 800 доларів. Сьогодні вони коштували б 70 мільярдів.

Рональд Уейн - третій співзасновник Appl

7. Емблема Nike була створена в 1971 році студенткою-дизайнером Портлендського університету Керолін Девідсон. За свою роботу вона отримала $35 гонорару. У 1983 році засновник компанії Філ Найт, в знак вдячності, вручив Керолін прикрашене діамантами золоте кільце з емблемою бренду, а також частку акцій компанії.

8. Pepsi отримала свою назву від травного ферменту пепсину.

9. Найбільш продаваним продуктом всіх часів є кубик Рубика. На другому місці – Apple iPhone.

10. Якщо виробництво техніки Apple буде перенесено з Китаю в США, вартість кожного виробу виросте майже в три рази. Тобто, мінімальна ціна iPhone 11 становила б не 700 доларів, а приблизно 2000 доларів.

11. Такі бренди як Bentley, Bugatti, Lamborghini, Audi, Ducati і Porsche мають дещо спільне. У всіх них один і той же власник – автомобільний концерн Volkswagen.

Автоконцерн VAG (Volkswagen)

12. Засновник Facebook, Марк Цукерберг з дитинства погано розрізняє відтінки зеленого і червоного кольорів. Це одна з причин, чому основний колір в дизайні цієї соціальної мережі – синій.

13. Якби Білл Гейтс вирішив заснувати власну країну, вона зайняла б 37 місце в списку найбагатших держав світу.

14. Victoria’s Secret – найпопулярніший бренд в Instagram.

15. Сума статків 26 найбагатших американців співмірна з усіма грошима, якими володіють 3,8 млрд чоловік по всьому світу.

16. Рекламний ролик парфумів Chanel No.5, за участю актриси Ніколь Кідман, є найдорожчим рекламним роликом в історії. Його бюджет оцінюється в 44 мільйони доларів.

17. Перша реклама в світі була надрукована в англійській газеті, в 1477 році. Це була реклама молитовної книги.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий