fbpx
Незвичайні хобі у людей

Дивні і незвичайні хобі людей з усього світу

Майже у кожної людини є якесь хобі: хтось любить вишивати, хтось займається футболом, хтось пече смачну випічку. З людиною, у якої є якесь захоплення, цікаво спілкуватися, дізнаватися від неї щось нове та інтригуюче.

Але є люди, улюблене захоплення яких викликає тільки одне питання: «Що? Ти правда цим займаєшся?». Незвичайні хобі приваблюють своєю рідкістю. Набагато цікавіше займатися чимось цікавим і навіть трохи дивним, ніж збирати марки або фантики від цукерок.

Якщо ви вирішили зайнятися чимось незвичайним, але не знаєте, чим саме, вибирайте з нашої добірки – тут є чим вас здивувати.

Різьба по яєчній шкаралупі

Різьба по яєчній шкаралупі

Є люди, котрі вирізують дивовижні візерунки на яєчній шкаралупі. Це воістину філігранна робота. Таке хобі вимагає високої концентрації і уваги до деталей, вам доведеться добряче повозитися з шкаралупками. Зате це заняття допомагає відволіктися від рутини і створити своїми руками справжній шедевр.

Болотний футбол

Болотний футбол

Звучить, звичайно, дивно, але це дійсно так і є. Стандартна гра в футбол, тільки поле не класичне з зеленим газоном і розміткою, а величезна калюжа бруду. Гравці вибирають місцевість, де є природна заболочена зона, і з задоволенням бігають, майже плавають по «полю».

Для чемпіонатів (так-так, чемпіонатів!) створюються спеціальні болотисті поля, що відповідають нормам. Як не дивно, правила у цю гру теж є, причому вони не дуже відрізняються від класичних футбольних. Перше і головне – гравці змагаються в чоботях. Протягом всієї гри, що складається з двох таймів по 13 хвилин, заборонено змінювати взуття. Якщо болотний футболіст втратив чобіт, він залишає поле.

Стрибки у вінгсьюті

Костюм вингсьют

Назву «wingsuit» носить спеціальний костюм для стрибків без парашута. Перші варіації на цю тему з’явилися ще в 1930-х роках. Сучасні аналоги дозволяють спортсменам долати відстані в кілька десятків кілометрів (рекорд – 27 км) і падати з висоти до 5000 метрів.

Треба сказати, що таке хобі вимагає серйозної професійної підготовки і постійних грошових вливань. Найпростіший вінгсьют обійдеться в сотні доларів, а в західних країнах вам і зовсім не продадуть його без доказів досвіду стрибків та відповідної підготовки. Там власним костюмом може обзавестися тільки спортсмен, що зробив не менше 200 вільних польотів.

Художнє мукання

У Великобританії є ціла спільнота, яка практикується в імітації мукання корів і навіть проводить конкурси на краще виконання цього незвичайного жанру пісенної творчості.

Втім, не відстають і американці. У штаті Вісконсін також влаштовують змагання з художнього мукання. Наймолодшим переможцем став десятирічний Остін Сіок, що обійшов не тільки 80 з гаком конкурентів, а й самих корів!

Різьба по книгах

Різьблені скульптури з книг

Вирізати з книг цілі сюжети – особлива майстерність. Це захоплююче хобі вимагає терпіння, вправності і цілого ряду навичок. Не менш важлива фантазія: придумати і скласти «картину» досить складно.

Використовувати нові книги занадто марнотратно, а от тренуватися на непотрібних підручниках або старих журналах якраз можна.

Малювання на воді

Ебру - малювання на воді (ебру)

Це зачаровуюче і цікаве заняття розслабляє і дає творчому потоку вирватися назовні. Процес доволі простий: на поверхню води в будь-якій ємності по черзі виливають спеціальні фарби і перемішують їх паличками, формуючи химерні візерунки. Після цього в забарвлену воду опускається якийсь предмет, на поверхні якого залишається водний візерунок.

Полювання за привидами

Замок з привидами

Як не крути, а весь наш світ наповнений дивацтвами і незвичайними явищами. Якщо ви хочете зайнятися чимось справді незвичайним, то полювання за привидами – ідеальний варіант.

Мисливці за привидами відправляються в місця, населені привидами, і намагаються зібрати докази їхнього існування. Існує безліч місць з паранормальною активністю. Їх можна знайти в багатьох містах, тому зовсім не обов’язково відразу ж відправлятися в подорожі кудись до середньовічних замків.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest