fbpx
uk
Фото в малюнок олівцем

Додатки, які перетворять ваші фото в картину або малюнок олівцем

З ростом популярності соціальних мереж, і особливо Instagram, додатки для обробки зображень впевнено займають Топи в App Store і Google Play. При цьому, крім традиційних кольорових фільтрів і віньєтки, можна знайти і досить нестандартні рішення.

Наприклад, є програми, які дозволяють буквально за кілька секунд зробити з фотографії малюнок олівцем, перетворити фото в картину або арт, який нагадує роботи кращих стріт-художників світу.

Ми зробили для вас добірку мобільних додатків, за допомогою яких ви зможете легко перетворити своє фото в малюнок або картину, і здивувати друзів в соціальних мережах.

Deep Art Effects

За допомогою цієї програми можна зробити з фото справжній витвір мистецтва, застосувавши до нього один з чотирьох десятків фільтрів, які копіюють стилі всесвітньо відомих художників.

Поділитися результатом можна в соціальних мережах, а переробка фото в малюнок займає буквально кілька секунд. Є безкоштовна і преміум-версія, різниця між якими в якості, в якій ви можете зберегти підсумкове зображення.

Sketch Photo Maker

Більш вузькоспеціалізована програма, яка дає можливість зробити з фотографії малюнок олівцем. Ескіз може бути як чорно-білим, так і кольоровим.

Є регулювання таких параметрів як контрастність, яскравість, ступінь натиснення і насиченість. А судячи з відгуків користувачів, обробка виходить дійсно цікавою.

Brushstroke

‎Brushstroke
‎Brushstroke
Developer: Code Organa
Price: 299 р.+
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot
 • ‎Brushstroke Screenshot

Тут акцент зроблений на живопис – буквально кілька дотиків до екрану, і ось звичайне селфі перетворюється в намальовану аквареллю картину. Особливо вдало ефект малюнка виходить якщо в якості основи взяти пейзажний знімок.

Можна експериментувати з колірними палітрами, вибирати тип полотна і поверхні, і навіть замовити друк отриманого результату з доставкою до дому. З вбудованих покупок доступна можливість застосовувати фільтри до відео, створюючи свого роду відеокартини.

Artista Cartoon

Творці програми зробили ставку на класичні ефекти, реалізувавши при цьому своєрідний художній підхід. Тут у вашому розпорядженні будуть як класичні фільтри, що дозволяють перетворити фото в контурний малюнок олівцем або начерк аквареллю, так і алгоритми, що дозволяють отримати на виході оригінальний мультяшний постер або векторний арт.

Olli by Tinrocket

‎Olli by Tinrocket
‎Olli by Tinrocket
Developer: Tinrocket, LLC
Price: 149 р.+
 • ‎Olli by Tinrocket Screenshot
 • ‎Olli by Tinrocket Screenshot
 • ‎Olli by Tinrocket Screenshot
 • ‎Olli by Tinrocket Screenshot
 • ‎Olli by Tinrocket Screenshot

Навіть простий повсякденний знімок може заграти новими фарбами, якщо застосувати до нього оригінальні стилі від Tinrocket. Додаток платний, але місце в Топі AppStore можна вважати хорошим аргументом на користь того, що воно коштує витрачених грошей.

Однією з фішок Olli є те, що з його допомогою можна зробити малюнок не тільки з фото, але і застосувати ефекти до відеоролика або live photos. А результат можна експортувати в дійсно високій якості.

BeCasso

З його допомогою ви зможете перетворити фотографію в мультяшний або векторний малюнок, аніме, поп-арт, малюнок олівцем або картину маслом. Можна копіювати роботи відомих художників або створювати власні стилі, гратися з віньєткою або текстурою полотна, і ще багато всього іншого.

Процес перетворення дуже швидкий, а відкалібровані кольорові пресети дозволяють додати знімку потрібний настрій, за допомогою управління колірною температурою і просунутих інструментів редагування.

На відміну від десктопних програм, для того щоб отримати ефект малюнка на смартфоні, потрібно набагато менше зусиль. А результат виглядає при цьому не менш круто, ніж робота професіонала в Photoshop!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий