fbpx
uk
День Святого Миколая

7 ідей для добрих справ в День святого Миколая

Грудень – місяць, який не тільки асоціюється з безліччю різних справ (адже наближається кінець року), але і переповнений атмосферою свят. І одне з найулюбленіших з них, як для дорослих, так і дітей – День святого Миколая. Це час, коли загадують бажання і чекають чудес.

Хочете подарувати іншим приємні емоції, зробити світ трохи кращим і відчути себе чарівником? Ось 7 ідей для добрих справ, які кожен з нас може зробити в День святого Миколая.

1. Влаштувати свято для дітей без батьків

Безліч благодійних організацій, ще задовго до самого свята, починають збирати матеріальну допомогу для дітей-сиріт, які живуть в інтернатах. Ви можете допомогти грошима, речами, або купити подарунок, який хотіла би для себе конкретна дитина.

2. Допомогти людям похилого віку

Багато бабусів і дідусів живуть самотньо, часто ледве зводять кінці з кінцями. Є геріатричні пансіонати для людей похилого віку, є організації, які займаються опікою над такими людьми. Та й кожен з вас напевно особисто знає одиноких людей похилого віку, про яких усі забули.

Ви можете влаштувати для них невеличке свято, і вже сама ваша увагу буде для них найкращим подарунком.

3. Віддати непотрібні речі на благодійність

В Україні багато бездомних людей, і майже в кожному місті є спеціальні пункти збору, куди можна віднести старі і непотрібні речі, які потім передадуть їм. Також, благодійні організації буває влаштовують безкоштовні обіди і невеликі святкові заходи для таких людей.

4. Забрати кота або собаку з притулку

Притулки для бездомних тварин завжди потребують матеріальної і волонтерської допомоги. А якщо дозволяють умови, можна і зовсім поселити кого-небудь з їх вихованців у себе. Так ви не просто зробите добру справу, а й знайдете вірного друга!

5. Прикрасити загальний двір

Можна домовитися з сусідами, і подарувати святковий настрій усім, хто живе у вашому домі. Прикрасити мішурою і ілюмінацією дерева, зліпити сніговика, а на лавочки і двері в під’їзді наклеїти святкові наклейки.

6. Взяти участь у волонтерській акції

Є безліч волонтерських організацій, які збирають навколо себе небайдужих людей, намагаючись зробити наш світ трішки кращим. Вони регулярно проводять різні акції, і ви теж можете взяти в них участь. Наприклад, допомогти літнім людям, прибрати парк від сміття, очистити береги річки і т. д.

7. Зробити комусь несподіваний сюрприз

Напевно у вас є друзі, родичі і хороші знайомі, які діляться з вами своїми планами, мріями, бажаннями. А що якщо спробувати втілити в життя невелику мрію когось з них?

Це може бути просто квиток на концерт або хороша книга, які точно не будуть коштувати вам великих грошей. Але будь-якій людині такий нехай і невеликий, але несподіваний і приємний подарунок, точно подарує масу приємних емоцій.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий