fbpx
uk
Типографіка веб-сайтів

Як дізнатися який шрифт використовується на чужому сайті

В плані дизайну, типографіки та інших пов’язаних із зовнішнім виглядом речей, чужі сайти можуть стати чудовим джерелом натхнення. У цій статті я поділюся з вами простим способом як визначити шрифт, який використовується на сторонньому сайті.

Найчастіше в інтернеті можна знайти поради з розряду «подивитися в коді» і т. п., Але є способи і менш технічні, які дозволяють отримати потрібну інформацію навіть людині, далекій від розуміння особливостей роботи з версткою.

Найпростіший і перевірений спосіб визначити який шрифт використовується на сайті – зробити це за допомогою спеціального плагіна для Google Chrome. Для цього встановіть доповнення WhatFont з магазину додатків для Chrome.

Після цього, в панелі інструментів вгорі, з’явиться відповідний значок:

Плагін WhatFont

Натисніть на нього, а потім просто наведіть курсор мишки на фрагмент тексту, використовуваний в якому шрифт ви хочете визначити. З’явиться невелика спливаюча інформаційна панель, в якій виведеться інформація про шрифт, його розмір і значення кольору:

Визначаємо шрифт на сайті

От і все. Щоб вимкнути розширення, натисніть на кнопку «Exit WhatFont», яка відображається в лівому верхньому кутку. На даний момент, плагін дозволяє правильно визначити використовуваний шрифт на сторінці, в 100% випадків.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий