fbpx
uk
Альтернатива сигаретам

Чим замінити сигарети, якщо ви вирішили кинути курити

Куріння викликає не тільки фізичну, але й психологічну залежність. Хтось зривається і повертається до шкідливої ​​звички вже через декілька днів після того як остаточно «кинув», а хтось тримається тижнями і навіть місяцями, але в фіналі все закінчується однаково.

Щоб уникнути «ломки», звичному палінню потрібно знайти якусь альтернативу, яка зніме напругу або принаймні зведе її до мінімуму. І ось чим можна замінити сигарети людині, яка вирішила кинути курити.

Електронні сигарети

Може здатися, що це просто заміна однієї шкідливої звички іншою, але це не зовсім правильне твердження.

Згідно з дослідженням психологів з Лондонського університету королеви Марії (Queen Mary University of London), в цьому плані електронні сигарети майже вдвічі ефективніші, ніж замісні препарати на основі нікотину (таблетки і пластирі).

Головне – не надто захоплюватися, і поступово знижувати частоту «паріння».

Льодяники (на паличці)

Наприклад, старий-добрий «Чупа Чупс».

У 1992 році, легенда голландського футболу Йохан Кройфф кинув палити через проблеми зі здоров’ям. А в якості альтернативи – вибрав «Чупа Чупс», зробивши тим самим мимовільну рекламу бренду, причому абсолютно безкоштовно.

Йохан Кройфф с чупа-чупсом
Фото: fcbarcelona.com

Але в принципі, підійдуть будь-які льодяники на паличці.

Жувальна гумка (без цукру)

Теж варіант, тим більше що можна експериментувати з різними смаками і радувати себе чимось новим. Жування гумки допоможе зайняти себе на хвилин 10-15, і відволіктися від нав’язливого бажання провести час в компанії з сигаретою.

Тактильні іграшки

Наприклад, сенсорні і тактильні мішечки, іграшки-антистрес, і т. п. Загалом, все, що призначене для того, щоб зайняти руки, дарувати приємні тактильні відчуття і розвивати дрібну моторику.

Прогулянка на свіжому повітрі

Для багатьох людей куріння є всього лише приводом зробити перерву від роботи. Просто вийти на вулицю, трохи пройтися і подихати свіжим повітрям – більш корисна альтернатива. І повністю безкоштовна, між іншим.

Нікотинова замісна терапія

Якщо організм зовсім вже не може без тютюну, тоді доведеться все таки доставити йому необхідну «дозу», але менш шкідливим способом, без супутніх смол і продуктів горіння. Це можуть бути спеціальні пластирі, таблетки, жувальні гумки і спреї.

Головне, перед тим як купувати що-небудь з перерахованого списку – обов’язково порадьтеся з фахівцем-лікарем. Щоб отримати очікуваний ефект, не витративши час і гроші даремно.

Як бачите, є більш ніж достатня кількість варіантів, чим замінити сигарети. І практично завжди ви отримаєте ще й додаткову користь або принаймні задоволення.

Вже через кілька днів після того як ви «зав’яжете» з курінням, стан ваших легенів почне поліпшуватися, а ризик серцевих захворювань – істотно знизиться. Про економію часу і грошей, можна навіть зайвий раз не нагадувати.

Воно того варте!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий