fbpx
uk
Помилки в житті

Чому варто дозволити собі помилятися

Багато хто з нас буквально схиблений на перфекціонізмі. Любов до досконалості ускладнює прийняття рішень, змушуючи витрачати непотрібний час на розгляд найдрібніших деталей.

З одного боку, це допомагає уникнути помилок. Але якщо ви не здатні реалізувати жодну зі своїх ідей, оскільки всі вони здаються вам неідеальними, або вам важко показати оточуючим результати виконаної роботи, оскільки ще не привели їх до досконалого вигляду, то у вас точно є проблема.

Джордж Бернард Шоу дав точне визначення такої ситуації:

«Витратити життя на помилки не тільки більш гідно, але і набагато корисніше, ніж прожити його в неробстві».

Ви все одно будете помилятися, заподіювати біль оточуючим і страждати самі. Помилки будуть серйозними і не дуже, такими, що піддаються виправленню, і такими, наслідків яких уникнути неможливо.

Серйозно, в якийсь певний момент ви облажаєтеся, і це неминуче. І втікти від цього можна хіба що, якщо ви просто сидите, склавши руки.

Життя і успіх немислимі без невдач. І чим частіше вони трапляються, тим краще (головне не перестаратися). Без ризику не може бути й мови про те, щоб виконати свої довгострокові цілі або реалізувати мрію. Виходьте за рамки і приготуйтеся почати все спочатку.

Намагатися домогтися абсолютної досконалості, це все одно що кататися на чортовому колесі. Варто вам подумати, що ви вже досягли вершини, як з’являється чергова серія труднощів, а з ними поновлюються і нескінченні спроби їх подолати. Припиняйте крутитися в цьому замкнутому колі, і краще зосередьтеся на тому, щоб прокласти свій власний, хоча й неідеальний шлях в житті.

Завершеність – це краще, ніж досконалість

Реальний світ не любить перфекціоністів. Для нього важливі тільки ті люди, які доводять розпочате до кінця. Знайдіть вільну хвилину для того, щоб визначити, чого ви можете досягти, і поступово починайте над цим працювати.

В процесі виконання поставлених перед собою цілей ви обов’язково десь помилитеся. Але не варто звинувачувати себе за свої промахи, інакше це призведе тільки до саморуйнування особистості. Все нормально, якщо ви не припиняєте повторні спроби.

Нон-конформісти помиляються дуже часто. Але вони продовжують робити свою справу, знаючи, що в якийсь момент їх обов’язково чекає успіх. Кількість допущених вами помилок і повільний темп прогресу не мають ніякого значення, тому що ви залишаєте далеко позаду всіх тих, хто відмовився від нових спроб.

Вчитися, рости і розвиватися

Людський мозок – кумедна штука, повна когнітивних спотворень, викликаних спогадами, накопиченим досвідом і минулим. Рано чи пізно всі ваші переконання призводять мозок до складання помилкової думки про життя, що буде безпосередньо впливати на подальший хід ваших думок і прийняття рішень.

Обрана вами точка зору дуже сильно впливає на ваше подальше життя. Вона здатна визначити, чи станете ви тим, ким хотіли, і чи досягнете бажаного.

Мати ідеальний план зовсім необов’язково. Часом людина просто повинна спробувати, забути минуле і побачити, до чого це призведе. Це і називається бути хоробрим. Зусилля призводять до результату, а він до подальших дій. Будьте трохи більш напористим, і вас ніхто не зможе зупинити.

Спроб завжди більше однієї

В юності кожен з нас часто помилявся, але кожен раз продовжував рухатися вперед. Вас теж чекають невдачі, але все буде добре до тих пір, поки ви витягаєте з них уроки і знаходите нові шляхи до досягнення тієї ж мети.

Найскладніше зважитися на щось, а далі вже справа за завзятістю.

Амелія Ерхарт

Найбільшою помилкою є прийняття своєї невдачі через те, ким ви є або через своє походження. Навіть ви проходите через справжнє пекло, не зупиняйтеся. А якщо вже зачепилися за щось погане, постарайтеся просто скоріше цього позбутися.

Дозвольте собі почати все спочатку

Якщо ви йдете своїм власним шляхом, то самі створюєте собі можливості, формуєте свій досвід і керуєте власним життям.

Світ чекає, поки ви перестанете питати дозволу, поки візьмете себе в руки і почнете все спочатку. Він чекає, коли ви перестанете в собі сумніватися і приступите до нових спроб. Чекає, коли ви поділитеся з ним своїми ідеями і творчістю. Тільки ви можете змусити себе почати щось робити. І ваші результати не обов’язково повинні бути ідеальними.

Слідкуйте за тим, щоб боязнь програти не перевершила почуття захоплення від перемоги.”

Роберт Кіосакі

Ваші помилки ще не означають, що тепер ви повинні поставити хрест на своїх мріях. Можливість спробувати і програти теж багато чого варта. І якщо зараз у вас не виходить щось зробити, то це є першим кроком до того, щоб стати в цій справі професіоналом.

Бійтеся не помилитися, а відмовитися від своєї мрії!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий