fbpx
uk
Що потрібно, щоб побудувати міцні стосунки

Три причини чому любові недостатньо, щоб побудувати міцні стосунки

З фільмів ми дізналися, що «любові цілком достатньо, щоб стосунки були міцними». Невже це правда? Любові достатньо, щоб бути щасливими? Чи може любов і сумісність – дві абсолютно різні речі?

Любов не є магічним вирішенням усіх проблем, що виникають у відносинах між людьми. Вона не може позбавити нас від усіх складнощів і болю, з якими ми стикаємося в протягом життя. Ось чому важливо не перебільшувати силу любові і залишатися реалістами.

У той час як ви вірите, що «вам потрібна любов», потрібно розуміти, що вам не менш необхідні повага і співпереживання. І ось кілька важливих причин, чому кохання не достатньо, щоб побудувати міцні стосунки.

Сумісність – зовсім інше слово

Буває і так, що двоє людей люблять один одного, але вони абсолютно несумісні. Ви можете закохатися в людину через якісь деталі його особистості, але це не означає, що ви будете міцною парою до кінця вашого життя.

Незважаючи на те, що любов – це потужна сила, яка може рухати людиною, саме сумісність дозволить вам прожити довге щасливе життя. Вам потрібно мати однакову думку щодо деяких важливих питань і загальні інтереси, щоб отримувати задоволення від компанії один одного.

Існують жахливі відносини, в яких партнери знущаються один з одного, не поважають, не радіють досягненням і підводять один одного, але це не означає, що кохання у цієї пари немає. Але чи потрібні такі стосунки?

Проблеми в стосунках не можуть бути вирішені любов’ю

Коли в родині виникає конфлікт, партнери віддаляються або у них мало часу один на одного, то наявність любові змушує вас повірити в те, що всі ці проблеми можна подолати, і ви будете щасливі знову. Але так не буває, мій друг.

Часом, коли двоє закоханих людини зустрічаються після часу порізно, їм здається, що нічого й не сталося. Але їхні проблеми залишаються тими ж. А їх наявність породжує хаос в життях цих людей в моменти, коли ті знаходяться далеко один від одного.

Розставання неминуче, якщо ви бачите, що проблеми все ще є і постійно проявляються знову.

Ви не можете постійно жертвувати собою «в ім’я любові».

Коли ви закохані, важливо, щоб ви любили і себе теж. Але часом, ми віддаємо все партнеру і ігноруємо власні потреби, щоб зробити його щасливим. Чи працює така стратегія в довгостроковій перспективі? Ні! Одного разу ви зрозумієте, що повинні поважати себе, щоб бути щасливим.

І це не повинно залежати від того, скільки жертв ви повинні принести на вівтар стосунків. Вони все одно розваляться, якщо друга половина не буде робити того ж, якщо ви обоє не будете відмовлятися від особистих бажань в ім’я бажань іншого.

Ви не повинні втрачати своє «я», коли перебуваєте у відносинах, незалежно від того, наскільки сильно ви закохані.

Чи є між вами міцна дружба?

Багато психологів стверджує, що для того, щоб стосунки були міцними ви і ваш партнер повинні бути кращими друзями.

Це не означає, що ви повинні розмовляти один з одним як друзі або проводити разом час, як робили б зі своїми приятелями. Цього, звичайно, буде достатньо, щоб бути разом, але найкраще якщо ви будете мати можливість сказати партнеру, коли він робить помилку і яку «погану поведінку» ви не сприймаєте.

Якщо ви можете сказати «ні» своєму другові, коли ситуація розгортається не так як ви хочете, у вас не повинно виникнути проблем в аналогічній ситуації і з вашим партнером. Ви повинні бачити, що ця людина ставиться до вас гідно, саме так, як би вас влаштовувало якби між вами не було романтичних відносин.

Сподіваємося, ця стаття змусить вас задуматися над деякими речами і підштовхне до правильних висновків.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий