fbpx
uk
Рішення, які впливають на майбутнє

Через 10 років ви будете шкодувати про ці рішення

Життя коротке. Молодість не вічна. У вас є всі можливості, щоб саме тут і зараз отримувати від життя все, що можна. Ваші сьогоднішні рішення, визначають, про що ви будете шкодувати в наступні десять років.

І прямо сьогодні, в цю саму хвилину, ви можете зробити щось, прийняти рішення, яке в майбутньому зменшить кількість жалю.

Якби вам залишилося жити всього місяць, як би ви його провели?

Можливо, ви б проводили більше часу з близькими і коханими людьми і уважно слухали кожне їхнє слово. Можливо, вирушили б подорожувати по світу або зайнялися чимось неймовірним. Або постаралися б дізнатися якомога більше, читаючи книги і вивчаючи саму суть життя.

Можливо, ви створили б щось своїми руками. Вплинули на майбутні покоління. Залишили б після себе спадщину, створивши твір мистецтва, зробивши кращим життя оточуючих вас людей або, нехай трохи, але наблизивши вирішення якоїсь глобальної проблеми.

Будь-яке з цих рішень – одне або кілька одразу – варто того, щоб витратити на його виконання останній місяць життя.

Кожен момент неповторний і цінний. Пам’ятайте про це і живіть повним життям прямо тут і зараз! Це тільки ваш вибір. І цей вибір дозволить в майбутньому не шкодувати про речі, про які ми поговоримо далі.

Ви чекаєте ідеального моменту

Ніколи не буває ідеального моменту для запуску проекту, організації сімейного вечора, написання книги, позбавлення від шкідливої ​​звички або вироблення нової. Як тільки ви це усвідомите, то почнете робити значимі дії кожен день.

Я дуже втомився. У мене немає часу. Я не зможу. Нехай це зробить хтось інший. Вже занадто пізно. Зараз не підходящий час. У мене немає таланту. Я не готовий. Мені дуже страшно. Ніхто мені не допоможе. Що, якщо я помилюся. Мені не вистачає мотивації. Я краще взагалі не буду нічого робити. У мене немає грошей … і прощавай!

Дуже легко знайти собі мільйон виправдань і не робити нічого. Чим довше ви забиваєте голову «логічними» виправданнями і порожніми відмовками, тим менше у вас залишається часу на те, щоб щось зробити.

Дуже легко пообіцяти собі: «Я почну, коли у мене буде більше досвіду, грошей, часу і ресурсів». Однак правда в тому, що рівно через рік у вас буде ще більше відмовок. Це замкнуте коло. Якщо ви в нього потрапили, то вирватися і зробити щось значуще з кожним днем ​​буде все складніше.

Ви завжди будете сумніватися і завжди знайдете, за що собі дорікнути. Єдине правильне рішення – діяти всупереч усьому.

Жодна перша книга, стаття, пісня, танець, подкаст або будь-яка інша робота не буває ідеальною. І це абсолютно нормально. У будь-якому випадку це того варте. Через десять років ви будете раді, що зважилися на це.

Завжди будуть причини, чому ви не можете щось зробити. Люди постійно знаходять виправдання тому, чому вони не змогли, не повинні і не захотіли щось зробити. Будь-які виправдання – це лише спосіб сказати: «Я це не контролюю». Але знаєте що? Ви і тільки ви контролюєте кожну свою дію і рішення. А все придумані виправдання позбавляють вас сили волі і влади над власним життям.

Одні придумують відмовки через страх невідомого. Інші просто боятися щось змінити, отримати відмову або осоромитися. Страх замикає вас в зоні комфорту. І якщо ви не хочете з неї виходити, знайте, що нічого чарівного і неймовірного з вами не станеться. Навчіться справлятися зі страхом, викиньте його зі свого життя, і ви перестанете шукати відмовки.

Зазнавши невдачі в наступний раз, не шукайте собі виправдань. Сприймайте ситуацію як виклик, візьміть з неї цінні уроки і рухайтеся далі.

Відмовки і виправдання відволікають вас від мети і знижують вашу впевненість і віру в себе. Вам це не потрібно. Особливо якщо у вас ще стільки всього, що ви хочете показати цьому світу.

Ви очікуєте, що на вас звернуть увагу

Сьогодні набагато більше можливостей проявити себе і показати те, чим ви займаєтеся. Зробити так, щоб вашу творчу роботу хтось помітив набагато простіше ніж раніше. Якщо ви цілеспрямовані і зосереджені, то в якийсь момент зрозумієте, що ринку подобається те, що ви робите. Що люди знову і знову повертаються, щоб дізнатися, чим ще ви готові поділитися і що готові сказати.

Так і створюється репутація в суспільстві. Ви можете стати найкращим в тому, що інші цінують. Так, можливо, це не відразу буде приносити вигоду. Однак щоденна праця обов’язково окупиться.

У вас є все, що необхідно, щоб вплинути на цей світ. Вам навіть не обов’язково починати свою власну справу. Єдине, що вам потрібно – знайти заняття, яке дуже близьке вам в емоційному плані. Не загадуйте занадто далеко. Почніть тут і зараз, використовуйте те, що у вас є на даний момент, і приготуйтеся спостерігати магію креативного підходу.

Що б ви не вибрали, завжди знайдуться ресурси, які допоможуть вам крок за кроком просуватися до поставленої мети. Ваш шлях не обов’язково повинен бути важким і тернистим. Ви можете почати з малого і поступово нарощувати обороти, а можете робити мало, але постійно і наполегливо.

Прагніть бути самим собою. Відпустіть той образ, якому, як вам здається, ви повинні відповідати в майбутньому. Просто будьте собою тут і зараз.

Тільки ви здатні дати собі поштовх для того, щоб почати щось, створювати щось і ділитися цим з оточуючими.

Перестаньте чекати, що хтось зверне на вас увагу. Приверніть увагу оточуючих самостійно!

Ви живете чужими мріями

Найголовнішою складністю в житті є розуміння того, хто ви є; слідом за цим йде вміння радіти і в повній мірі використовувати те, що у вас є. Рішення залишатися вірним своїм цілям і мріям здатне кардинально змінити ваше життя.

Не важливо, наскільки сильно ви зайняті, знаходьте час для того, чим ви пристрасно захоплені. Якщо ви завжди мріяли бути письменником, книги якого видають і публікують … Видайте книгу самостійно. Тому що це вам під силу.

«У мене немає часу, щоб писати» – це не виправдання. Час перед сном найцінніший, оскільки він є щодня і, як правило, повністю належить лише вам. На що ви готові його витратити? Чому б не зайнятися роботою всього вашого життя?

Якщо ви працюєте повний день і у вас є сім’я, ви ніколи не зможете дочекатися ідеального підходящого моменту. Ви повинні створювати цей час самостійно. Виділіть трохи часу на те, щоб займатися тим, що ви любите. Відмовтеся від непотрібних справ, які лише забирають ваш час, і не дозволяйте нічому відволікати вас від вашої пристрасті.

Знайдіть в собі сміливість йти за своїм покликанням!

Уявіть, чого ви зможете досягти через 10 років, якщо вже зараз почнете регулярно присвячувати себе обраній меті. Не обов’язково навіть витрачати на це по кілька годин. Це може бути всього хвилина в день. Великі досягнення складаються з маленьких дій.

Ви не можете навіть спробувати

Головна причина, чому багатьом не вдається прищепити нові звички, змінити своє життя, досягти мети або просто почати діяти, полягає в тому, що вони не можуть знайти мотивацію для того, щоб почати.

Проблема в тому, що вам комфортно в нинішньому положенні (з нинішнім розпорядком), а нова звичка, яка зробить вас кращим, насправді менш комфортна (занадто важка). Ви усіма силами чіпляєтеся за комфорт.

Дуже легко спокуситися стабільною зарплатою, усталеним режимом і комфортним життям, але за рахунок чого?

«Ви втрачаєте 100% шансів, якими не скористалися». Фраза канадського хокеїста Уейна Гретцкі ідеально описує дану ситуацію. Прогрес можливий тільки, якщо ви будете діяти.

Подолання страху невдачі – це перший крок до успіху. Почніть протистояти своїм страхам вже сьогодні. Рухайтеся до бажаної мети, навіть якщо ваші дії здаються неймовірно простими і примітивними.

Пам’ятайте мрію, за якою ви побоялися піти? Все ще не пізно почати. Ніколи не втрачайте можливість спробувати.

Письменник Тоні Роббінс одного разу сказав: «Не важливо, скільки помилок ви зробили, або наскільки повільно ви рухаєтеся – ви все одно обганяє тих, хто навіть не намагався».

Повільний прогрес це краще, ніж повна відсутність будь-яких дій. Ви зможете змінитися тільки тоді, коли по-справжньому спробуєте щось зробити. Що б ви не вирішили, не бійтеся зробити перший крок.

Щоб було простіше досягти поставленої мети, сфокусуйтеся на невеликому завданні – просто почати. Вам не потрібно витрачати на це цілу годину. Для початку присвятіть своїй мрії всього 10 хвилин, а потім поступово нарощуйте обертів. Це настільки просто, що ви не зможете відмовитися.

Рух вперед, навіть крихітними кроками – це заявка на довгий успіх без жалю.

Ви занадто швидко здаєтеся!

Якщо в минулому ви коли-небудь продовжували діяти навіть після провалу, то ви сильніші, ніж думаєте. Якщо вас спіткала невдача і ви здалися, то ви слабкі. Перешкода не означає кінець шляху. Завжди знайдеться спосіб, як її обійти. Просто поки ви все ще в пошуку цього способу. Не здавайтесь.

Розберіться, як і чому ви застрягли на одному місці, і витягніть себе з цього тимчасового занепаду. На жаль, багато хто не хоче працювати над своїми невдачами. У підсумку люди просто відмовляються від своїх цілей, перестають працювати над тим, що для них важливо, продовжуючи борсатися в своєму невдоволенні.

Всі бояться помилитися. Невдачі неминучі. Але тільки ви здатні змінити таку ситуацію. Не дозволяйте собі зав’язнути в проблемі. Невдачі – це наслідок лише недостатньої кількості ваших спроб і звичок. Ви цілком можете щось з цим зробити.

Один з головних секретів успіху – навчитися перемагати свої сумніви. Багато з нас занадто швидко здається. Але ж у кожної нині успішної людини знайдеться історія про наполегливість.

Мабуть, немає кращого прикладу, ніж історія Авраама Лінкольна. Він провалився в бізнесі, коли йому був 21 рік, програв вибори в законодавчий орган в 22, знову зазнав невдачі в бізнесі в 24 і програв на виборах за місце в Конгресі в 34. У 45 він не зміг стати сенатором, а в 47 – віце -президентом.

Однак у підсумку він став президентом Сполучених Штатів. На той момент йому було 52 роки. Лінкольн ніколи не здавався.

Він міг відмовитися від своєї мети після декількох спроб, але він продовжував рухатися вперед і домігся найвищого поста в Америці. Наполегливість не можна нічим замінити. Ви не програли, якщо після кожної невдачі все одно продовжуєте активні спроби домогтися поставленої мети.

Питання в тому, чи збираєтеся ви щось змінити сьогодні або завтра, щоб ваше життя було більш значущим і повним?

Source: You Will Regret These Choices in 10 Years

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий