fbpx
uk
Всесвітньо відомі бренди

Що насправді означають абревіатури в назвах відомих брендів

Назви компаній, багато з яких стали для нас звичною частиною повсякденного життя, часто насправді є абревіатурами. І їх значення може бути досить несподіваним, а часом і зовсім далеким від тієї сфери, в якій зараз працює компанія.

BMW

BMW

Назва одного з найвідоміших автомобільних виробників в світі є абревіатурою від Bayerische Motoren Werke, що перекладається як «Баварські моторні заводи».

IKEA

IKEA

Слово є акронімом від перших букв імені і прізвища засновника компанії – шведа Інгвара Кампрада, а також назви ферми і села, де він народився: «Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd».

H & M

Бренд одягу H&M

Абревіатура H & M розшифровується як Hennes & Mauritz і складається з перших букв назв двох магазинів засновника компанії Ерлінг Перссона. В одному з них продавався жіночий одяг (Hennes), а в іншому – все для мисливців та рибалок (Mauritz Widforss).

IBM

IBM

Майбутній комп’ютерний гігант був заснований ще в далекому 1911 році як CTR (Computing Tabulating Recording), а відому нам сьогодні назву компанія отримала в 1924 році, при виході на ринок Канади. IBM є абревіатурою від «International Business Machines».

Pepsi-Cola

Pepsi-Cola

Слово «Pepsi» є похідним від назви ферменту «пепсин», який Калеб Бредхем – винахідник і засновник компанії – додавав в напій, оскільки на його думку це робило його особливо корисним для людей, у яких були проблеми з травленням.

LEGO

LEGO

LEGO – це абревіатура від данського «Leg godt», що в перекладі з цієї мови значить «грай добре».

JBL

JBL

Ця компанія, яка виробляє акустику і аудіотехніку, була заснована Джеймсом Буллоу Ленсінг в 1946 році, і він використовував свої ініціали в якості назви.

Intel

Intel

Засновники цієї технологічної компанії оригінально обіграли в своїй назві доволі звичайну фразу – «Integrated Electronics».

ASOS

ASOS

Багато хто з вас напевно знайомий з цим великим закордонним інтернет-магазином одягу. ASOS є скороченням від слів «As Seen On Screen» («Як на екрані»). Їхнє перше доменне ім’я таким і було – asseenonscreen.com, а на нову адресу бренд перейшов в 2003 році.

До речі, дуже багато всесвітньо відомих компаній, особливо ті, які засновані в минулому столітті, використовують в якості назви ім’я або абревіатуру від імені та прізвища свого засновника. Наприклад, Bosch (засновник – Роберт Бош), Porsche (засновник – Фердинанд Порше), Prada (Маріо Прада) і т. д.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий