fbpx
uk
Для чого заводити вдома собаку

9 неочевидних причин завести собаку

У наш час люди нерідко задаються питанням – навіщо взагалі заводити вдома собаку? Сторожувати хату зараз неактуально, пасти овець корисно, але овець практично ні в кого нема, на упряжці по вулицях не поїздиш, а бійцівські породи обклали всіма можливими обмеженнями.

Питається, навіщо брати в квартиру кудлату дворнягу або непосидючу хаскі замість, скажімо, милого котика, модного тхорика або товстенької черепашки?

Зараз ми розкажемо вам, для чого вдома насправді потрібна собака!

1. Щоб поставити нові рекорди в фітнес-трекері

Пробіжка з собакою

Розумні годинники і фітнес-браслети з крокоміром – прекрасний привід для тренування, але самі розумієте – затишне крісло, м’який диван, новенький серіал або захоплюючі «танчики» … А з собакою хочеш-не-хочеш а вийдеш на вулицю, намотувати свої десять тисяч кроків в будь-яку погоду.

2. Заощадити на тренажерному залі

Ігри з собакою на природі

Мила собачка завжди забезпечить вас вправами. Силові – на перетяжку повідця. Плечі і біцепси – на кидання палиць і м’ячиків. Навантаження на ноги – в процесі погоні за милою псинкою, яка женеться за милою кішечкою і горить бажанням познайомитися з нею ближче. Прес – на підтягування чотириногого друга додому на ручках – втомився бідолаха і сам йти не бажає.

3. Отримати стимул для щоденного прибирання

Собаки рознесли квартиру

Шерсть, шерсть і ще раз шерсть. Дорогі собачки примудряються линяти так, що в найбільш невідповідний момент ви з подивом виявляєте: ваше маленьке чорне плаття або улюблений костюм повідомляють всім оточуючим, що у вас є білий пудель або рудий спанієль.

Але є ж іще розгрижене, з’їдене, перетравлене і неперетравлене … Будь-яка принцеса навчиться бути Попелюшкою!

4. Розвинути потужний командний голос

Фу! Кинь! Кинь цю капость, кому сказав! Не можна їсти кішку! І сусіда теж не можна! Виплюнь! До мене! На місце! На місце, зараза шерстолапий! На місце, а не на мій диван! Ну добре, добре, хороший хлопчик!

5. Виробити блискавичну реакцію

Навчитися легким рухом руки змотувати триметровий поводок, виривати з пащі у милого друга найбільш невідповідні для вживання в якосі їжі речі, кидатися на перехоплення і зупиняти песика, чиї плани йдуть категорично врозріз з вашими.

6. Змінити ці скучні старі меблі

Собака знищив диван

І взуття теж. І оновити гардероб, бібліотеку, посуд і багато чого ще. Собаки прекрасні стилісти, вони із задоволенням позбавлять улюбленого господаря від купи непотрібного мотлоху і постараються, щоб на зайві покупки залишилося трішечки менше грошей!

7. Завести нових друзів

А заодно отримати хороший привід заговорити з симпатичною дівчиною чи хлопцем на вулиці. У собачників завжди знайдеться і причина для знайомства і привід для бесіди і можливість дізнатися, що чотириногий ревнивець думає про нового друга. Втім, якщо він велелюбний (і вважає за краще ноги добрих дядь або тіток) краще знайомитися без нього.

8. Назнімати смішних роликів

Котики заполонили інтернет. Погодьтеся, це несправедливо! Собаки теж вміють бути милими, веселими, грайливими і такими, що заслуговують на увагу. Заради гарної фотосесії вони готові навіть приділити увагу кішці!

9. Попрощатися з дверним дзвінком

Собака в сімї

Собака стане попереджати, якщо до вас ідуть гості. І до сусідів. І до сусідів сусідів теж. Особливо дзвінко вона повідомить про вторгнення о другій годині ночі, коли ви тільки заснули або поклали спати малюка.

Що поробиш – чужі є чужі, повинен же улюблений господар приготуватися і вигнати порушника! Адже задля цього собак в древні часи колись і пустили в печери.

А якщо чесно, є лише один дійсно важливий привід завести собаку – поруч з вами з’явиться істота, яке буде любити вас безмежно і віддано, приймати будь-яким – веселим, сумним, суворим чи просто не в настрої. Для собаки ви завжди найкращий у світі друг і вона неодмінно дасть вам це зрозуміти.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий