fbpx
uk
Правила дурних людей

8 правил життя, яких дотримуються дурні люди

Чим дурні люди відрізняються від розумних? Різниця завжди колосальна, але основні відмінності зазвичай в декількох особливостях. Наприклад, розумні люди припускаються помилок, роблять висновки і живуть собі спокійно далі.

Дивно, але вчені прийшли до висновку, що чим менше людина знає, тим впевненіше вона себе веде. Дурні дотримуються правил, які здаються їм правильними, хоча в реальності вони лише створюють проблеми як оточуючим і їм самим.

Дурість – це не просто нестача знань. Це особливий спосіб життя, ціла філософія. І ось її основні принципи.

1. Категоричність у всьому

Однією з головних ознак високого інтелекту є здатність людини дивитися на ситуацію з різних сторін. У той час як дурень люто відстоює свою точку зору, відкидаючи все, що хоч трохи їй суперечить.

По-справжньому розумна людина не стане витрачати свою енергію, щоб настирливо доводити свою правоту. Вона чітко розуміє, що кожен має право на свою думку.

2. Залежність від чужої думки

Коли вас хвалять, ви можете порадіти, адже це приємно. Коли вас критикують, ви можете про щось задуматися. Але міняти життєво важливі для вас принципи через громадську думку не варто. Вам повинно бути однаково байдуже хвалять вас чи злісно лають.

Насправді кожна людина зайнята своїм життям, і за великим рахунком людям все одно, як ви живете. Навіть якщо вони і обговорюють це якийсь час, вже через 10 хвилин вони переключаться на кого-то другого або свої проблеми.

3. Відступ після першої ж невдачі

Помилки і невдачі постійно супроводжують кожну людину протягом життя. Завдяки проблемам можна стати кращим, отримати реальні знання і навіть знайти варіанти вирішення практично будь-якої ситуації.

Дурні люди бояться невдач і понад усе намагаються уникати їх, в чому і полягає їхня головна помилка. А є і такий тип людей, який підсвідомо сам генерує стресові ситуації, щоб привернути цим увагу оточуючих.

4. Відповідь агресією на агресію

Вчені виявили прямий взаємозв’язок між агресією і рівнем інтелекту. Виявилося, що чим меншим є рівень IQ особистості, тим більше людина схильна проявляти злісну реакцію. Саме недостатньо розвинений інтелект провокує спалахи гніву у підлітків.

5. Категоричний перфекціонізм

Відколи наш світ став ідеальним? В погоні за досконалістю можна даремно витратити найкращі роки свого життя. І найголовніше – йдеться про абстрактне поняття, якого все одно неможливо досягти.

Краще жити у власній зоні комфорту і робити все добре. «Ідеал» може відібрати всі сили і енергію, а замість бажаної мети – тільки загнати вас в депресію.

6. Бажання завжди виглядати розумним

Здаватися – не означає бути. Розумний не боїться виглядати дурнем: у нього-то є докази власного розуму – що на фоні цього чиїсь помилкові думки? При цьому з правилом «мовчи, за розумного зійдеш» жоден егоцентричний дурень зазвичай не знайомий.

7. Довіряти чуткам, замість фактів

Народна мудрість недаремно говорить, що язик до Києва доведе. Тому в епоху рекордної доступності фактичних даних ледачі дурні все ще вважають за краще використовувати в повсякденному житті думку сусідки замість офіційної статистики. Навіщо вивчати технічні характеристики товару перед покупкою, адже є хвалебні відгуки, написані ботами.

8. Вчитися заради самого процесу навчання

Друга магістратура заочно в 38 років в провінційному бельгійському коледжі, заради оплати якої ви живете з батьками і економите на їжі? Дипломи гончарних майстер-класів, онлайн-курсів з основ криміналістики і сертифікати майстра шіацу вже не поміщаються на стінах передпокою, а працюєте ви як і раніше адміністратором в барі … Чи потрібні тут коментарі?

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий