fbpx
Як завоювати жінку

7 забутих способів завоювати жінку

Чоловіки в наші дні розучилися підкорювати жінок. Варто якійсь жінці привернути його увагу, чоловік робить стійку і … починає сипати штампами: «Ти така гарна!» «А чому ти одна?» «Давай кудись сходимо разом», «Я не такий, як інші». Напевно багато жінок чули це не раз. Це звучить фальшиво, нещиро, але чомусь тепер так прийнято.

Колумніст Elite Daily Ентоні Д’Амброзіо вважає, що чоловіки перестали старатися. Він має на увазі навіть не те, що вони говорять, а те, що роблять. Далі в тексті – пряма мова автора.

1. Будьте щирим

Не варто розраховувати на шалений натиск, на цьому очок не заробити. Постійно повторюючи, яка вона красива, або обриваючи її телефон цілодобово, ви не привернете її уваги. Пригальмуйте. Якщо ви, навпаки, самі вдаєте недоступність і робите вигляд, що не помічаєте її, то знову-таки навряд чи досягнете успіху. І те й інше – всього лише прояв незрілості.

Не потрібно вести себе так, немов вона якийсь об’єкт, який ви намагаєтеся завоювати.

Замість цього будьте щирими. Будьте собою. Поводьте себе з нею як з жінкою, чию повагу ви намагаєтеся здобути. Відмовтеся від свого поверхневого погляду, постарайтеся краще її зрозуміти. Точно так же, як і ви, вона працює, щось планує, якимось чином будує своє життя. Проявіть інтерес до всіх аспектів її повсякденного життя.

Відповідайте на її повідомлення, беріть трубку, коли вона дзвонить. Якщо щось робите для неї – робіть це від чистого серця. Якщо вона вас цікавить, ви зможете навчитися цінувати всі аспекти її життя. А вона, в свою чергу, навчиться цінувати і поважати вас, довіряти вам.

2. Будьте впевненим в собі

Впевненість проявляється в ваших словах, а ще більше – в діях. Вона чує її в вашому голосі, бачить в ваших очах, відчуває в ваших рухах. У певному сенсі ваша поведінка як би повідомляє їй: «Я той чоловік, який тобі потрібен. Я маю намір домогтися, щоб ти стала моєю ». Вона негайно це відчує, навіть без слів.

Хоча в житті завжди вистачає перешкод, не дозволяйте собі концентруватися на думці, що ви її втратите. Замість цього пишайтеся тим, як ви до неї ставитеся. Нехай у неї не буде причин шукати когось іншого. Якщо ви будете мучитися непевністю і ревнощами, ви досягнете тільки того, що відштовхнете її від себе. Ви зруйнуєте всі шанси побудувати здорові стосунки. Тому перестаньте турбуватися про інших чоловіків.

Завжди знайдеться хтось красивіший, розумніший, успішніший за вас. Якщо весь час думати про це, ви ніколи не будете задоволені собою. Ви самі не будете щасливі, і у вас не буде ресурсів зробити щасливою її.

Навіть якщо вона приділяє вам зовсім небагато часу, все одно це якийсь прояв інтересу. Будьте впевнені в собі і використовуйте те, що вам дано.

3. Будьте спонтанним

Чим ми старші, тим більш структурованим стає наше життя. Кожен день у нас розпланований, і в більшості випадків нам не вистачає часу, щоб все встигнути. Відпочиньте від цього божевільного графіку, дозвольте собі трохи спонтанності.

Не потрібно планувати зустріч – просто зателефонуйте їй і запропонуйте поїхати, наприклад, в гори зустрічати світанок, або погуляти по місту всю ніч, організуйте пікнік в парку, зводіть її на улюблений спектакль або на джазовий концерт.

Навколо нас цілий світ, який можна відкривати для себе поза всяким розкладом. Кращі моменти в житті часто відбуваються самі собою, і ми не можемо їх передбачити. Стандартні побачення – це трохи нудно, придумайте що-небудь оригінальніше.

4. Виявляйте повагу

Чоловіки нерідко забувають, що з жінкою не можна поводитися як із «своїм хлопцем». Вона заслуговує іншого ставлення. Перше правило: ніколи не сваріться з нею, не кажіть образливих слів – це огидно. Невже ви хотіли б, щоб коли-небудь хтось так розмовляв з вашою дочкою?

Не будуйте все відносини на сексі – покажіть, що вам важлива вона сама, що вона для вас не секс-об’єкт.

Відкриття одне одного на інтимному рівні – це одна з найбільш хвилюючих складових стосунків в цілому. Ви створюєте той зв’язок, який буде живити вашу пристрасть. І тоді секс – це вже не просто секс, а щось набагато більше. Її надихне те, що до неї проявляють таку повагу, і її бажання буде тільки сильнішим.

5. Будьте для неї цікавим

Нехай жінки мене поправлять, якщо я помилюся, сказавши, що їх приваблюють розумні чоловіки, які добре володіють словом. Інтелект – це наймогутніша зброя у вашому арсеналі.

Намагайтеся щодня вивчати щось нове, поглиблюйте свої пізнання в тій області, яка її цікавить. Коли вона стане частиною вашого життя, ви зможете разом мріяти, будувати плани, придумувати ваше майбутнє і втілювати свої ідеї в реальність.

Наповніть ваші розмови змістом. Говоріть про те, що вас мотивує і надихає.

Звичайно, ви можете привабити когось зовнішністю або солідним рахунком в банку, але підкорити душу можна тільки своєю особистістю.

6. Будьте терплячим

Як відомо, тихіше їдеш – далі будеш. Жінки сприймають терплячість як елемент сексуальної привабливості. Ви немов говорите: я готовий почекати, тому що ти цього вартий.

Важливо залишатися щирим і чесним, виявляти до неї повагу, цінувати її як жінку. Тоді, можливо, ви отримаєте довгоочікуваний приз. А якщо ні – так тому і бути, це теж нормально. Кожен момент життя – це наш досвід, не треба його відкидати.

7. Будьте чоловіком

У світі повно чоловіків, які живуть без пристрасті і без мети. Вони не хочуть видатися вразливими і тому бояться відкритися жінці. Вони вишукують найпривабливіших жінок і намагаються підкорити їх, зображуючи із себе когось, ким не є, тільки щоб використати і покинути, коли на горизонті з’явиться інша, не менш красива. Іноді вони повертаються і клянуться, що тепер все буде по-іншому.

І це завжди обман. Насправді така поведінка не робить вас чоловіком – вона робить вас невпевненим в собі лузером. Тому, якщо ви хочете домогтися саме її, то цінуйте її, поважайте, допомагайте їй рости, підтримуйте, говоріть їй, яка вона хороша. Якщо вам здається, що ви вже зробили все можливе, зробіть ще що-небудь.

Зрештою, не так важливо, скільки у вас грошей і наскільки ви привабливі зовні. Найважливіше те, чи зможете ви дати їй відчути себе особливою. Тоді є шанс, що вона закохається в вас без пам’яті.

А коли це трапиться, продовжуйте її завойовувати знову і знову.

Джерело: EliteDaily.com

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest