fbpx
uk
Переваги бути власником кота

7 переваг бути власником кота, доведених наукою

Вчені довели, що переглядаючи відео з котами, ви можете підвищити запаси своєї енергії і отримати позитивний настрій на весь день. Тому не дивуйтеся тому факту, що завівши вдома кішку, ви отримаєте безліч корисних «бонусів». Ось деякі з них.

1. Вони можуть допомогти пережити розставання

Втрачені відносини можуть приносити біль, впоратися з яким нелегко. Коти допомагають людям справлятися з розставанням швидше, а також в їх присутності полегшуються фізичні прояви болю, наприклад, сльози.

Дружба з котом

Незважаючи на те, що це просто тварини, коти є справжньою підтримкою, якщо у вас настали важкі часи. Найчастіше люди промовляють всі свої почуття, спілкуючись з твариною, адже набагато простіше розмовляти з тим, хто не відповість вам і не засудить. Від людей цього очікувати не варто.

2. Вони можуть допомогти знайти вашу другу половинку

Якщо ви самотній чоловік, який рідко ходить на побачення – заведіть кота! Опитування, проведене серед британців, показало, що 82% жінок вважають, що любов до тварин робить чоловіка більш привабливим.

Звичайно, покупка собаки теж позитивно вплине на ваше особисте життя, але жінки також вважають, що власники кішок набагато «приємніші». Але не забувайте, що відповідальність за тварину ви несете завжди, а не тільки до моменту знайомства з відповідною дівчиною.

3. Власники котів розумніші

У 2010 році Університет Брістоля провів опитування британців, які є власниками котів, в результаті дослідники зробили висновок, що власники кішок частіше мають закінчену вищу освіту, в порівнянні з тими, хто в якості домашніх тварин вибрав собак.

З котом і книжкою

У 2014 році дослідники з Вісконсіна опитали 600 студентів коледжів, і також прийшли до висновку, що власники котів набагато розумніші. Але швидше за все це не коти роблять власників розумними – дослідники з Брістоля помітили, що більш розумні люди знаходяться на роботі зазвичай довше, а оскільки коти вимагають набагато менше уваги, ніж собаки, то це найкращий вибір для зайнятих людей.

4. Ваше серце буде здоровіше

Турбота про тварину в результаті призводить до того, що у вас виникає менше проблем з серцево-судинною системою. Зокрема коти скорочують рівень стресу, можливо, тому що їм не потрібно стільки уваги, як собакам. Коти також зменшують ступінь хвилювання, якщо ви до цього схильні.

Кіт в коробці

Одне дослідження показало, що за 10 років, протягом яких воно проводилося, власники котів вмирали рідше, ніж ті, хто володіє іншими видами домашніх тварин (хоча причина цього може бути в тому, що власники котів були в цілому більш розслаблені, і в їхньому житті було менше стресу).

5. Вони задовольняють ваші потреби в компанії

Стереотип, що собаки більш доброзичливі, це всього лише стереотип. Насправді, виявилося, що коти такі ж вірні друзі, як і собаки, особливо для жінок.

У 2003 році в Австрії було проведено дослідження, яке показало, що з точки зору емоцій, взаємини з котом еквіваленти взаєминам з коханим. До того ж ви завжди перебуваєте в тісному контакті з котами.

Дослідження показали, що коти пам’ятають доброту по відношенню до них і відповідають людям взаємністю.

6. Ви будете краще спати

Кілька досліджень і опитувань, проведених у Великобританії показали, що люди (особливо жінки) вважають за краще спати поруч з котами, ніж зі своїми супутниками життя, а також вони стверджували, що і якість сну в даному випадку також краща.

Кіт спить на дивані

41% учасників цього дослідження вказали, що вони краще висипаються, якщо поруч спить їхня домашня тварина. І тільки 20% сказало, що присутність тварини їх відволікала.

7. Кіт в домі допомагає зменшити ризик алергії

На жаль, для дорослих вже пізно. Але от якщо в вашому будинку росте малюк, то це просто чудовий час, щоб завести кота. У 2002 році, Національний інститут здоров’я Великобританії випустив результати дослідження, які показали, що діти які у віці до року починали спілкуватися з тваринами, у меншій мірі були схильні до алергії в майбутньому, причому не тільки алергії на шерсть.

Часта взаємодія з тваринами в ранньому віці захищає нас не тільки від алергії на шерсть тварин, а й алергії на пил, квіти і траву. Звичайно, не варто забувати, що паразити, які переносять тварини, можуть бути небезпечні для маленьких дітей, але якщо ви регулярно чистите лоток вашого вихованця і не випускаєте його на вулицю, то можете відчувати себе в безпеці!

Джерело: mentalfloss.com

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий