fbpx
Енергетичний вампіризм

7 ознак енергетичного вампіра: чи є такі у вашому оточенні?

Енергетичний вампіризм – це паразитичний психічний зв’язок, при якому одна людина підживлюється життєвою силою і енергією від іншої людини. Як є вічно голодні люди, які постійно крадуть їжу, так є і люди, які крадуть  чужу життєву енергію.

Енергетичні вампіри повільно, але впевнено позбавляють нас внутрішніх сил. Щоб уникнути впливу таких людей і дистанціюватися від токсичних особистостей, необхідно знати ознаки, які їх видають.

1. Прагне завжди перемагати

У енергетичного вампіра присутнє бажання всіх усюди перемагати. У будь-якій суперечці вони намагаються залишити останнє слово за собою, а будь-яку дрібну сварку обов’язково перетворять на справжню війну. Все це робиться для того, щоб самоствердитися за рахунок іншої людини, і неважливо, наскільки далеко це зайде, адже головне – перемога.

У людей, що живляться чужою енергетикою, як правило, повно аргументів, які змусять будь-кого засумніватися в собі і визнати свою поразку, адже вампіри завжди б’ють по слабкимсторонах особистості.

2. Виводить на жалість

Енергетичні вампіри рідко прагнуть до саморозвитку. Звичайно, якщо їх послухати, то вони все про все знають, старанно трудяться і йдуть до своїх цілей. Але все це – лише призма, а за нею криється справжня сутність вампіра, який всіляко намагається показати будь-яку личину, але тільки не свою справжню.

Вампір постійно скаржиться на свою долю. І це у нього виходить так майстерно, що навіть не причепишся. Він спеціально викликає у співрозмовника почуття жалості, щоб його пожаліли, віднімаючи тим самим енергію людини, харчуючись нею.

3. Маніпулює оточуючими

Енергетичні вампіри – вправні маніпулятори, які вміють грати на почуттях інших людей і при цьому виходити з води сухими. Такі люди часто сварять оточуючих між собою, а досягнувши мети, тихенько насолоджуються своєю “роботою” де-небудь в стороні.

У вампірів немає справжніх друзів, оскільки кожна людина для них – це шанс насититися чужою енергією. Навіть в любовних стосунках вони застосовують методи маніпулювання на своїх половинках, управляючи ними шляхом психологічного впливу і гри на емоціях.

4. Звинувачує всіх у своїх проблемах

Енергетичні вампіри зовсім не вміють оцінювати себе об’єктивно, вважають, що вони кращі за інших. Вони ніколи не визнають свою провину і неправоту, тому що, на їхню думку, просто не можуть помилятися.

Такі люди вважають, що у всіх їхніх бідах і нещастях винні оточуючі. Вони постійно скаржаться на вчинки інших, виправдовуючи себе, роблячи з себе жертву в усіх ситуаціях і в будь-якому конфлікті. У вампірів до того ж немає совісті, тому на них важко вплинути і переконати в чомусь.

5. Провокує конфлікти

Енергетичні вампіри спеціально створюють ситуації, які провокують сварки. Вони можуть довести справу до гучного конфлікту, причому на порожньому місці і без всяких причин. Люди, які живляться енергією інших, створюють не просто сварки, а справжні скандали, які можуть закінчитися бійкою.

Таким людям все одно, в якому вони виявляться положенні. Вони можуть створити конфлікт зі своєю участю чи без, головне – бути присутнім під час чвар, щоб вдосталь насититися енергетикою оточуючих, які стають найбільш вразливими в момент сварки.

6. Створює стресові ситуації

Як вам вже відомо, енергетичні вампіри обожнюють створювати ситуації, в яких люди відчувають себе некомфортно, наприклад, сварки і конфлікти. Також вони люблять ставити людину в незручне становище.

Енергетичні вампіри абсолютно позбавлені почуття такту. Вони спокійно можуть напроситися в гості або взагалі прийти без запрошення, тим самим виводячи людину із зони комфорту. Вони постійно задають незручні, недоречні запитання ніби ненароком, точно знаючи, що це зачепить почуття співрозмовника.

7. Багато бреше

Люди, які живляться енергетикою інших, часто багато брешуть і перевертають правду з ніг на голову. Вони, як правило, відрізняються товариськістю і дружелюбністю, втираються в довіру. Люди відкрито діляться з ними подробицями свого життя, навіть не підозрюючи, що вампір із задоволенням обговорить їх з іншими, а потім їх же буде обговорювати з кимось ще, і так по колу.

Вампіри люблять пліткувати, особливо – описувати всі події дуже докладно і яскраво, щоб надати кожній плітці більше пікантності. Такі люди часто кидають слова на вітер, не стримують обіцянки, забувають про зустріч або навмисне на неї не приходять, щоб вивести людину на емоції.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest